• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3687-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و دینی به مناسبت ماه شعبان


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان، از برگزاری برنامه‌های مختلف به مناسبت ماه شعبان در استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در حوزه دینی و فرهنگی است.

 

حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: به مناسبت آغاز ماه مبارک شعبان، اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان برنامه‌های مختلفی را در راستای گرامی‌داشت این ماه عظیم‌الشان برگزار و در دست اجرا دارد.

 

وی افزود: در ماه رجب شاهد برگزاری برنامه‌های مختلفی بودیم که در همین راستا ویژه برنامه عید مبعث در 25 فروردین ماه در مساجد شاخص استان با حضور گسترده مردم برگزار شد.

 

صفی‌یاری در ادامه به ویژه برنامه‌های اجرایی به مناسبت ماه شعبان اشاره کرد و گفت: به مناسبت ماه شعبان تعداد قابل توجهی برنامه در استان زنجان جهت برگزاری برنامه‌ریزی شده است؛ این برنامه‌ها در حوزه فرهنگی و دینی است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان یادآور شد: در این زمینه می‌توان به اعزام 403 نفر به مناطق مختلف استان جهت سخنرانی و برگزاری جشن، برگزاری مراسم سخنرانی و جشن در مساجد مختلف استان زنجان، برپایی 140 ایستگاه صلواتی در سطح شهر و برگزاری 700 جشن‌ مردمی در مراکز مذهبی استان اشاره کرد.

 

صفی‌یاری افزود: برگزاری 135 جلسه گفتمان دینی در مدارس، شهرستان‌ها و روستاهای استان، برگزاری 25 کارگاه‌ آموزشی با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی و برپایی یک نشست مجتمع اساتید گفتمان دینی استان از جمله سایر برنامه‌های اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان در ماه شعبان است.

 

وی خاطرنشان کرد: 25 کارگاه‌ آموزشی با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهرستان‌های خدابنده و خرم‌دره برگزار می‌شود، این کارگاه‌ها طبق تفاهم‌نامه سه جانبه ما بین وزارت کشور، دبیرخانه ستاد مبارزه با موادمخدر استان و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.


انتهای پیام