• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-25314-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده پلیس‌راه استان زنجان:

همه محورهای مواصلاتی استان زنجان باز است


فرمانده پلیس‌راه استان زنجان از باز بودن همه محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: تردد بدون هیچ‌گونه مشکلی در همه جاده‌ها امکان‌پذیر است.

 

سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با ابراز خرسندی از اینکه در هفته گذشته تصادف منجر به فوتی در محورهای مواصلاتی استان گزارش نشده است، گفت: توجه به قوانین باعث ارتقای امنیت در جاده‌ها می‌شود.

 

وی تصریح کرد: در صورتی که کسی قصد سفر در این شرایط جوی را دارد، حتما از سالم بودن خودروی خود مطمئن شده و لباس گرم به‌همراه داشته و قبل از سفر حتما از وضعیت جاده‌ها اطلاع یابد.

 

این مسئول تاکید کرد: پلیس با همه توان در جاده‌های استان حضور داشته و سعی در برقراری شرایط مطلوب جهت تردد دارد، اما از رانندگان نیز درخواست داریم همکاری لازم را با ماموران پلیس‌راه و عوامل راهداری داشته باشند.

 

فرمانده پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به کاهش دما و افزایش مه صبحگاهی، گفت: رانندگان از سبقت‌های غیرمجاز و سرعت بالا در حین رانندگی خودداری کنند.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه در روزهای گذشته علی‌رغم لغزندگی جاده‌ها رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و نیز توجه به هشدارها شرایط را برای مسافرتی آرام در جاده‌های استان فراهم کردند که این موضوع قابل تقدیر است.


انتهای پیام