• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 971-3787-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

برگزاری برنامه اکران پاتوق فیلم کوتاه در استان زنجان


سرپرست دفتر سینمای جوان استان زنجان، از برگزاری برنامه پاتوق اکران فیلم کوتاه روزهای یکشنبه در انجمن سینمای زنجان خبر داد و گفت: برنامه پاتوق فیلم کوتاه از استقبال خوب علاقه‌مندان به حوزه فیلم‌سازی محسوب می‌شود که طی سال‌جاری نیز برگزار می‌شود.

 

لیلا بیگلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: نخستین جشنواره فصلی عکس و فیلم با عنوان «زیبایی‌ها و نازیبایی‌های شهر ما» در استان زنجان برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این جشنواره در چهار فصل سال و سه بخش عکس حرفه‌ای، بخش عکس موبایلی و بخش فیلم و مستند خواهد بود که علاقمندان جهت حضور در این جشنواره می‌توانند آثار خود را دبیرخانه این جشنواره واقع در زنجان، بزرگراه 22 بهمن جنب پارک شهید رجایی فرهنگسرای کوثر خانه هنرمندان استان تحویل دهند.

 

بیگلی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا 10 خردادماه سال‌جاری خواهد بود و مراسم اختتامیه این جشنواره در 30 خردادماه در استان برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه به برگزاری برنامه پاتوق فیلم کوتاه در سینمای جوان زنجان اشاره کرد و گفت: برنامه پاتوق فیلم کوتاه سینمای جوان زنجان امسال نیز همچون سال گذشته برنامه خود را در حوزه اکران فیلم و برگزاری جلسه نقد و بررسی در محل انجمن پیگیری کرد و از اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

 

سرپرست دفتر انجمن سینمای جوان در استان زنجان در ادامه خاطرنشان کرد: استان زنجان از هنرمندان توان و شاخصی در حوزه عکس و فیلم‌سازی برخوردار هستند و این نشان از علاقه و استعداد این هنرمندان دارد که لازم است حمایت‌های لازم جهت پویایی هرچه بیشتر آنان در حوزه فیلم و عکس صورت گیرد.


انتهای پیام