• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-5988-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دعوت از میثم نصیری به اردوی تیم‌ملی کشتی


دبیر هیئت کشتی استان زنجان از حضور میثم نصیری در اردوی تیم‌ملی کشتی آزاد بزرگسالان خبر داد.

 

محمد عادل‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان با بیان اینکه مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی کشتی آزاد و فرنگی از 28 اردیبهشت‌ماه تا 7 خردادماه در محل خانه کشتی عبدالله موحد برگزار می‌شود، افزود: در کشتی آزاد، شاهد حضور میثم نصیری، کشتی‌گیر نام‌آشنای زنجانی در وزن 70 کیلوگرم خواهیم بود و امیدواریم شاهد عملکرد قابل قبول از این ورزشکار باشیم.

 

وی با یادآوری اینکه عملکرد مطلوب نصیری در مرحله اول اردوی انتخابی که توانست همه حریفان خود را با اقتدار از پیش رو بردارد، باعث شد تا این ورزشکار با وجود اینکه از مصدومیت نیز رنج می‌برد، در مرحله دوم انتخابی حضور نداشته و به طور مستقیم در مرحله نهایی این اردو حضور داشته باشد، ادامه داد: در وزن 70 کیلوگرم علاوه بر میثم نصیری از زنجان که خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان در مجارستان آماده می‌کند، نیما اشقاقی از مازندران نیز حضور دارد.

 

این فعال ورزشی با اشاره به اینکه در کشتی فرنگی نیز حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم، یکی از ورزشکارانی است که با معرفی‌نامه هیئت کشتی استان زنجان حضور دارد، اظهار کرد: وی که زنجانی‌الاصل است، بعد از پشت سر گذاشتن همه حریفان خود توانست جواز حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی را به دست آورد. در این وزن، مهدی فلاح از تهران به همراه مهدی بالی از مازندران نیز حضور دارند.


انتهای پیام