• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-3688-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس هیئت وزنه‌برداری استان زنجان:

پشتوانه‌سازی، اولویت امروز در ورزش است


رئیس هیئت وزنه‌برداری استان زنجان تاکید کرد: یکی از اولویت‌های امروز در ورزش، امر پشتوانه‌سازی است که باید به آن بها داده شود.

 

سعید امیدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه پشتوانه‌سازی در ورزش یک امر ضروری است، افزود: با توجه به اینکه ورزش در عصر حاضر به صورت حرفه‌ای دنبال می‌شود، به همین خاطر تا زمانی که در امر پشتوانه‌سازی چه در رشته‌های تیمی و چه در رشته‌های انفرادی عملکرد موفقی نداشته باشیم، موفقیت‌هایی که در میادین مختلف کسب می‌شود نیز مقطعی خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه وزنه‌برداری یکی از رشته‌هایی است که نیاز مبرم به امر پشتوانه‌سازی دارد، ادامه داد: خوشبختانه اهتمام به این موضوع مهم و اساسی در هیئت وزنه‌برداری استان زنجان باعث شده است تا در سال‌های اخیر شاهد ارتقای جایگاه وزنه‌برداری زنجان در سطح کشور باشیم که گواه این امر نیز مدال‌آوری جوانان زنجانی در رقابت‌های برون‌مرزی است.

 

این فعال ورزشی در ادامه با تاکید بر اینکه رقابت‌های ورزشی رده سنی بزرگسالان همواره به‌عنوان ویترین رشته‌های مختلف به‌شمار می‌رود، اظهار کرد: با وجود اینکه وزنه‌برداری زنجان از داشتن چنین ویترینی بی‌بهره‌است اما با توجه به جایگاه ارزشمندی که در رده‌های سنی پایه دارد، بی‌تردید در سال‌های آینده همین وزنه‌برداران جوان قادر خواهند بود افتخارآفرینی خود را در رده سنی بزرگسالان نیز تداوم ببخشند.

 

رئیس هیئت وزنه‌برداری استان زنجان با اشاره به اینکه بحث استعدادیابی و پشتوانه‌سازی هیچ‌گاه در وزنه‌برداری تعطیل نخواهد شد، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عمر قهرمانی در ورزش امروز بسیار کوتاه است، از این رو تعطیل شدن بحث پشتوانه‌سازی منجر به تعطیلی وزنه‌برداری زنجان خواهد شد که امیدواریم شرایطی فراهم شود که این روند بهبود یابد.


انتهای پیام