• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-3385-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دعوت امام جمعه و استاندار زنجان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس


نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار زنجان در پیام مشترکی از عموم مردم استان زنجان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، آیت‌الله علی خاتمی و اسدالله درویش‌امیری در پیامی مشترک با اشاره به وضعیت خاصی که حاکمان بی‌خرد ایالات متحده آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و حاکمان فاسد منطقه ایجاد کرده و ظلمی که به مردم مظلوم فلسطین روا می‌دارند، از اقشار مختلف مردم ولایت‌مدار استان زنجان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

 

متن این پیام به شرح زیر می‌باشد؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با تدبیر بنیان‌گذار فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان روز قدس نام‌گذاری شده است، ملت مسلمان و روزه‌دار ایران اسلامی و بسیاری از کشورهای مسلمان جهان در دفاع از حقوق فلسطینیان مسلمان در مقابل تجاوز دولت غاصب و جنایتکار اسرائیل به راهپیمایی می‌پردازند.

 

این حرکت عظیم هر سال با شکوه و عظمت خاصی برگزار می‌شود تا ندای مظلومان فلسطینی را به جهانیان و به ویژه کشورهای به ظاهر مسلمان منطقه همچون عربستان که داعی اسلام ولی هم‌پیمان با کفر شده‌اند، برساند.

 

اکنون بیش از 70 سال است که مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین در مقابل جنایتکاران صهیونیستی که با نقشه شوم استعمارگران جهان در جهت تحکیم سلطه و سیطره بر ملل مسلمان در خاورمیانه ایجاد شده و با حمایت ستمکاران عالم بر حیات مبتنی بر ظلم و جنایت خود ادامه می دهد، ایستادگی کرده‌اند.

 

امروز عده‌ای از حکام برخی از کشورهای مسلمان نیز به جای همراهی با حق‌طلبان عالم برای استیفای حقوق انسانی مردم فلسطین و کاهش ظلم و ستم به آنان، به همکاری با رژیم جعلی اسرائیل به‌عنوان جرثومه فساد در منطقه پرداخته و در شیپور فتنه و اختلاف میان حکومت‌های اسلامی می‌دمند که منافعش مستقیما نصیب قدرت‌های بزرگ و دشمنان امت اسلام می‌گردد.

 

امسال در وضعیت خاصی که حاکمان بی‌خرد ایالات متحده آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و برخی از حاکمان فاسد و وابسته منطقه برای فشار بر ملت غیور ایران ایجاد کرده‌اند، تصور می‌کنند می‌توانند بر اراده آهنین ملت ایران خللی وارد سازند اما این مردم همیشه در صحنه در روز قدس امسال نیز در راستای پیروی از سیره امام راحل و جانشین فرزانه ایشان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، مانند گذشته با حضور حماسی خود بر آرمان‌های بلند امام و رهبری، مهر تاییدی خواهند زد.

 

اینجانبان از همه اقشار ولایت‌مدار مردم در استان زنجان دعوت می‌کنیم با درک عمیق از شرایط کشور و منطقه با حضور گسترده‌تر از گذشته و استوارتر از پیش در راهپیمایی روز قدس بر پیمان مستحکم خود با آرمان‌های حق‌طلبانه مردم مظلوم فلسطین تاکید کرده و فریادهای بلند خود را از ظلم و جنایت این رژیم غاصب صهیونیستی به گوش جهانیان برسانند.


انتهای پیام