• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-5291-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرماندار شهرستان طارم:

ایستادگی در برابر کفر و استکبار، وظیفه همه مسلمین جهان است


فرماندار شهرستان طارم گفت: ایستادگی در برابر کفر و نفاق وظیفه‌ای همگانی است و همه مسلمین جهان می‌بایست در برابر ظلم ایستادگی کنند تا نابودی اسرائیل اتفاق بیافتد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، فریدون هاشم‌نژاد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه آب‌بر با اشاره به داستان غمناک ۷۰ ساله فلسطین، اشغال این سرزمین توسط رژیم غاصب اسرائیل را از دغدغه‌های اصلی امام راحل در عصر خود برشمرد و افزود: هم‌اکنون نیز مسئله فلسطین یکی از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری است و مکرر در سخنرانی‌های‌شان بر آن تاکید ویژه داشته‌اند.

 

وی رهنمودهای مقام معظم رهبری برای حل بحران فلسطین را بهترین راه‌حل پیروزی فلسطینیان برشمرد و اظهار کرد: تبیین ابعاد و زوایای رویکرد ایشان به عنوان راهبرد و کلید اساسی حل مسئله فلسطین و قدس است و اگر رهنمودهای ایشان را در کنار هم قرار دهیم، می‌توان به روشنی نقشه راه و پیروزی را در این بحران مشخص کرد.

 

فرماندار شهرستان طارم در ادامه بیان کرد: مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری؛ تجهیز تسلیحاتی کرانه باختری و فلسطین، برگزاری همه‌پرسی برای تعیین سرنوشت فلسطینیان در میان خود مردم فلسطین و نه مهاجرین، طرح فلسطین برای همه فلسطینی‌ها، از جمله راهکارهایی است که مطمئناً در حل بحران فلسطین موثر واقع خواهد شد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان طارم، تلاش در جهت از بین بردن هویت فلسطینیان را یکی از حرکت‌های نو و جدید محور صهیونیستی – آمریکایی ـ سعودی برشمرد و متذکر شد: مقاومت، همه توطئه‌ها و تلاش‌هایی را که برای از بین بردن مسئله فلسطین و هویت قدس صورت می‌گیرد، ناکام خواهد کرد.

 

هاشم‌نژاد ضمن اشاره به تحرکات ویژه آمریکا و اسرائیل در خاورمیانه، بیان کرد: امروز همه باید جهت حمایت از فلسطین و آرمان فلسطینیان در صحنه بوده و به گوش باشیم و سنجیده عمل کنیم که اتفاقات و آرایش جدیدی از سوی دشمن صورت نگیرد.

 

وی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدای مدافع حرم، امنیت و آسایش عمومی را مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های آنان دانست و افزود: اگر مدافعین حرم نبودند، الان باید در داخل ایران با تروریست‌های تکفیری و خائن مقابله می‌کردیم.

 

این مسئول، نظم، امنیت و رفاه را از ویژگی‌های شهرستان طارم برشمرد و ادامه داد: همه مسئولین در دولت تدبیر و امید ملزم به تلاش و خدمت به مردم هستیم و باید دغدغه و مشکلات اساسی شهرستان را ابتدا رصد و آسیب‌شناسی کرده و سپس آن‌ها را برطرف کنیم.

 

هاشم‌نژاد، خط‌کشی‌های سیاسی و قومی قبیله‌ای را سم مهلکی برای شهرستان قلمداد و اظهار کرد: شهرستان طارم بعد از زلزله دلخراش سال ۶۹ خیزش مناسبی را در جهت عمران و آبادانی داشته و ضروری است با همدلی و اتحاد و بدون تصمیم‌گیری‌های احساسی در جهت توسعه طارم گام برداریم.

 

فرماندار شهرستان طارم برگزاری جلسات متعدد با مدیران و کارشناسان در مورد مشکلات شهرستان را از برنامه‌های کوتاه‌مدت خود برشمرد و افزود: در متن این جلسات، مشکلات و راه‌حل‌های مقابله با این مشکلات مشخص خواهد شد.

 

هاشم‌نژاد در ادامه پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و مهم را از برنامه‌های میان‌مدت و برنامه‌ریزی جهت عدم خام‌فروشی محصولات کشاورزی و فعال کردن شهرک صنعتی و نواحی صنعتی در شهرستان را از برنامه‌های بلندمدت با دورنمای ده ساله عنوان کرد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان طارم، پیگیری مطالبات فرهنگیان شهرستان و خواسته‌های آنان را نیز از دیگر برنامه‌های مهم دولت در شهرستان عنوان کرد و افزود: ضروری است به دور از خط‌کشی‌های سیاسی همه مردم و مسئولین در جهت توسعه شهرستان در کنار هم باشند.


انتهای پیام