• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-26314-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد‌ه‌ای استان زنجان خبر داد:

الزام استفاده از دستگاه کارت‌خوان برای انجام مبادلات مالی رانندگان و شرکت‌ها


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از الزام استفاده از دستگاه کارت‌خوان برای انجام مبادلات مالی رانندگان و شرکت‌ها خبر داد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ایرج دست‌نشان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با ابلاغ معاونت حمل‌ و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، از اول تیرماه همه مبادلات مالی بین رانندگان و شرکت‌های حمل‌ و ‌نقل از طریق دستگاه کارت‌خوان انجام می‌شود .

 

این مسئول با اشاره به این‌که ابلاغ مذکور از سوی معاونت حمل و نقل سازمان و به منظور افزایش شفافیت صورت گرفته است، ادامه داد: در راستای استفاده از ظرفیت پرداخت‌های الکترونیکی و انجام بهینه امور رانندگان وسایل نقلیه بار و مسافر جاده‌ای، به همه شرکت‌های حمل کالا و مسافر ابلاغ شده است که از اول تیرماه، همه مبادلات مالی بین رانندگان و شرکت‌های حمل‌ و ‌نقل از طریق دستگاه کارتخوان  انجام و رسید آن به رانندگان تحویل داده شود.


دست‌نشان با تاکید بر این‌که این مبادلات، کارمزد (کمیسیون) و سایر کسورات قانونی را مطابق مندرجات بارنامه و صورت‌وضعیت صادره شامل می‌شود، افزود: از اول تیرماه امسال، استفاده از دستگاه کارت‌خوان در شرکت‌های داخلی کالا و مسافر جهت دریافت وجوهات قانونی ناشی از صدور بارنامه و صورت‌وضعیت مسافری شامل کارمزد (کمیسیون) و سایر کسورات قانونی الزامی خواهد شد .


انتهای پیام