• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-7691-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مرکز اسکان فرهنگیان طارم آماده میزبانی از مسافران تابستانی


سرپرست آموزش و پرورش طارم گفت: مرکز اسکان فرهنگیان طارم آماده میزبانی از مسافران در ایام تعطیلات تابستان است .


یعقوب رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و افزایش مسافرت‌ها به علت تعطیلی مدارس، عنوان کرد: در راستای اسکان فرهنگیان در شهرستان طارم خوابگاه مرکزی دخترانه شهر آب‌بر با تجهیزات کامل دارای یخچال، تلویزیون،کولر، حمام، سرویس بهداشتی، حیاط، سالن غذاخوری و آشپزخانه برای اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است .


وی با اشاره به اینکه این مرکز دارای 11 اتاق است، عنوان کرد: ظرفیت پذیرش مرکز نیز 100 نفر مهمان است که تلاش می‌شود به بهترین نحو ممکن از آنها میزبانی شود .


رحمانی تصریح کرد: در صورت استقبال مسافران خوابگاه مدرسه شبانه روزی پسرانه شهرستان نیز برای اسکان مسافران آماده خواهد شد .


سرپرست آموزش و پرورش شهرستان طارم با اشاره ه اینکه امیدواریم با حمایت‌های مسئولان در زمینه خدمات‌رسانی به مسافران بیش از پیش گام برداریم، تصریح کرد با توجه به اسکان فرهنگیان در مدارس می‌توان از این فرصت برای معرفی هر چه بیشتر شهرستان به مسافران استفاده کرد زیرا این امر در جذب گردشگر نیز موثر است .


رحمانی افزود: طی نظر سنجی‌های صورت گرفته از مسافران نوروزی که از اقصی نقاط کشور از جمله استان‌های مشهد، اردبیل، گیلان، یزد، زنجان، تبریز و ... صورت گرفت مسافران رضایت‌مندی خود را اعلام کردند .


انتهای پیام