• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-4391-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

شهردار ابهر عنوان‌ کرد:

طرح مطالعاتی ترافیکی یکی از نیازهای اساسی شهر ابهر


شهردار ابهر گفت: طرح مطالعاتی ترافیکی یکی از نیازهای شهر ابهر است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمدرضا ذوالقدری‌ها در جلسه کمیته ترافیک شهر ابهر هدف از تشکیل کمیته ترافیک شهرداری را بررسی معضلات و مشکلات ترافیکی سطح شهر عنوان کرد   و گفت: با همکاری و تعامل ادارات و ارگان‌های مختلف شهری که مرتبط با مسائل ترافیکی شهر هستند، می‌توانیم آسایش و امنیت شهروندان را به ارمغان آوریم.


وی با بیان اینکه یکی از عمده وظایف کمیته ترافیک شهرداری، شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز است، اظهار کرد: برای اجرا و اصلاح نقاط حادثه‌خیز در شهر نیازمند یک طرح مطالعاتی کارشناسی شده ترافیکی هستیم و این طرح بایستی تهیه و اجرایی شود .


این مسئول یادآور شد: با اجرایی شدن این طرح شاهد کاهش بارترافیکی در شهر و همچنین رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز خواهیم بود.


وی با تاکید بر شناسایی و رفع نقاط حادثه‌خیز شهر، اظهار کرد: در یک طرح کلی تمام نقاط ترافیکی در شهر باید مورد بازنگری قرار گیرد و مکان‌هایی را که نیاز به اصلاح، به‌سازی و یا انجام عملیاتی عمرانی دارند با نظر کارشناسان فرماندهی راهور سریعاً در دستور کار قرار گیرد .


‌ذوالقدری‌ها با اشاره به اینکه در جریان بررسی درخواست‌های مردمی در خصوص مشکلات ترافیکی شهر به مسدود کردن بریدگی خیابان سپاه و کوچه ارغوان در طالقانی شمالی طرح موضوع شده است، گفت: مسدود کردن این بریدگی با نظر کارشناسان فرماندهی راهور شهرستان و یکی از مصوبات شورای ترافیک شهرستان در راستای ایمنی و حفظ جان شهروندان بوده است که امیدواریم با همکاری شهروندان شاهد اجرای هرم تهیه مصوبات شورای ترافیکی در سطح شهر باشیم .


شهردار ابهر خاطرنشان کرد: کمیته ترافیک با بررسی‌های میدانی و تخصصی نظرات و تصمیمات خود را جهت تصویب به شورای   ترافیک ارایه می‌کند که با تصویب در این شورا توسط شهرداری اجرایی می‌شود.


انتهای پیام