• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-2487-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان زنجان/

تنها رتبه برتر خبرگزاری‌ها به «ایسنا» رسید


در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان زنجان، نفرات برگزیده معرفی شدند که تنها رتبه برتر خبرگزاری‌ها در استان، متعلق به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) بود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان زنجان با معرفی نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف که با حضور جمعی از مسئولان به میزبانی سالن همایش‌های شهید شهریاری صدا و سیمای مرکز زنجان برگزار شد، به کار خود پایان داد.

 

این جشنواره در هفت بخش از جمله «اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی»، «امنیت اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی»، «فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت»، «خانواده و سبک زندگی ایرانی و اسلامی»، «اقتدار ملی و سرمایه‌های اجتماعی»، «خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی» و «آزاد» برگزار شد.

 

در بخش موضوع آزاد؛ حمید کریمی از هفته‌نامه کسب و کار رتبه اول را از آن خود کرد، رحیم مقدمی از خبرگزاری مهر رتبه دوم را به دست آورد و آذر عباسی از نشریه موج بیداری رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

 

در بخش خدمات اجتماعی و محرومیت‌زادیی؛ احمد بیگدلی از نشریه نسیم زنجان رتبه نخست را کسب کرد و در ادامه، صغری محمدی از نشریه صیانت به مقام دوم این بخش رسید و حسین مصطفوی از صدا و سیمای مرکز زنجان نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

در بخش اقتدار ملی و سرمایه‌های اجتماعی؛ یوسف قزلباش از خبرگزاری ایسنا رتبه نخست جشنواره را از آن خود کرد، حسین بهرام‌زاده از نشریه نبض زنجان عنوان دومی را در این بخش به خود اختصاص داد و امیرحسین ناسوتی از خبرگزاری فارس رتبه سوم را کسب کرد.

 

در بخش خانواده و سبک زندگی ایرانی و اسلامی؛ علی‌اکبر شیوخی از نشریه عصر ملت حائز رتبه برتر شد، علی قشمی معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز زنجان عنوان دومی را به دست آورد و فوزیه مهدیون از زنگان امروز در جایگاه سوم ایستاد.

 

در بخش فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت؛ صغری بنابی‌فرد از روزنامه همشهری مقام اول را در این بخش برای خود احراز کرد، معصومه امینی و سعید حاتمی نیز به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را از صدا و سیمای مرکز زنجان کسب کردند.

 

در بخش امنیت اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی؛ فائزه تقی‌لو از نشریه ندای شهروند به مقام نخست این بخش از جشنواره دست یافت، الهام احمدی از روزنامه صدای زنجان رتبه دوم را برای خود کسب کرد و سمیه محرمی از خبرگزاری فارس رتبه سوم را به دست آورد.

 

در بخش اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی نیز وحید حاج‌سعیدی از روزنامه صدای زنجان در جایگاه نخست این بخش ایستاد، حسن اکبری از خبرگزاری ایرنا رتبه دوم را از آن خود کرد و علی الماسی از پایگاه خبری موج رسا به مقام سومی این بخش رسید.

 

به گزارش ایسنا، در این جشنواره علاوه بر معرفی آثار برگزیده، از مدیرانی که تعامل خوبی با رسانه‌ها داشته و نیز چند تن از خانواده شهدای عرصه خبر با اهدای لوح، تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام