• جمعه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-18614-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی تاکید کرد:

لزوم استقرار روحانیون منابع‌طبیعی در مراکز خدمات کشاورزی


نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی با بیان اینکه 1300 مرکز خدمات کشاورزی در سطح کشور وجود دارد، گفت: در صورت فراهم بودن همه امکانات و تزریق اعتبارات دولتی، روحانیان به عنوان سفیران و نمایندگان انفال در این مراکز مستقر می‌شوند.

 

به گزرش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله سیدرضا تقوی در بازدید از نهالستان کوشکن با بیان اینکه هر امری که بخواهد تبدیل به فرهنگ و جریان عمومی شود باید ابزار و روش‌های فرهنگی مهیا باشد، تصریح کرد: سمینارها، نشست‌ها، شوراهای فرهنگی می‌تواند در تحقق منویات رهبری مبنی بر تبدیل فرهنگ حفظ و حراست از عرصه‌های ملی و طبیعی به یک مطالبه عمومی نقش قابل توجهی ایفا کند.

 

وی ضمن تاکید بر لزوم بهره‌مندی از همه مناسبت‌های فرهنگی و مذهبی برای حفظ و حراست از عرصه‌های ملی و طبیعی تصریح کرد: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در ترویج فرهنگ حفظ منابع‌طبیعی می‌توانند نقش بارزی در تحقق اهداف آموزشی و ترویجی داشته باشند.

 

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی، این وزارتخانه را از علمی‌ترین وزارتخانه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: همه برنامه‌های عملی وزارتخانه با برنامه‌ریزی‌های علمی و تحقیقی به مرحله عملی رسیده‌ که توجه به این امر از سوی محققان سبب سلامت جامعه شده است.

 

تقوی با بیان اینکه وظیفه محققان، اصحاب رسانه و مسئولان است تا اهمیت بخش کشاورزی را در جامعه اشاعه دهند، ابراز امیدواری کرد تا در این مسیر اقدامات فرهنگی در بسترهای مناسب صورت گیرد.


انتهای پیام