• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1584-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیر فرودگاه زنجان:

بخش دولتی و خصوصی در خواب عمیق به سر می‌برند


مدیر فرودگاه زنجان  گفت: فرودگاه زنجان آمادگی و بستر لازم جهت انجام پرواز‌های مختلف را دارد اما متاسفانه بخش دولتی و خصوصی در راستای حمایت و رونق‌بخشی به این بخش در خواب عمیق بسر می‌برد .


محمد قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: فرودگاه زنجان از بستر لازم جهت انجام پروازهای مهم اجتماعی و گردشگری برخوردار است .


وی افزود: متاسفانه بخش دولتی و خصوصی در استان در امر حمایت از فعال شدن برخی پرواز از طریق فرودگاه زنجان در خواب عمیق به سر می‌برند .


قاسمی تصریح کرد: برقراری پرواز زنجان به تهران یک مطالبه عمومی در استان به‌شمار می‌آید که طی صحبت‌های انجام شده با نمایندگان مردم زنجان در مجلس و رایزنی با شرکت هواپیمایی ایران‌ایر امیدواریم شاهد تحقق این مطالبه مردمی باشیم .


مدیر فرودگاه زنجان در ادامه یادآور شد: انجام پرواز عتبات عالیات مربوط به سازمان حج و زیارت می‌شود که در صورت درخواست این سازمان، فرودگان زنجان آمادگی لازم جهت انجام پرواز عتبات عالیات در اربعین حسینی را خواهد داشت .


این مسئول افزود: در دو ماه گذشته فرودگاه زنجان میزبان پرواز حجاج به بیت‌الحرام بود که خوشبختانه این پروازها با کیفیت بسیار خوبی انجام گرفت، به جز دو پرواز بازگشت حجاج که توسط شرکت هواپیمایی سعودی انجام می‌گرفت با تاخیر مواجه بود ولی در کلیات امر این فرودگاه از بستر لازم و کافی جهت انجام پروازهای مختلف برخوردار و از عملکرد خوبی نیز تاکنون برخوردار بوده است .


قاسمی خاطرنشان کرد: پروازهای گردشگری یکی از برنامه‌های مهم فرودگاه زنجان به‌شمار می‌رود که متاسفانه دو بخش دولتی و خصوصی در امر حمایت و رسیدگی به این موضوع در خواب عمیق بسر می‌برند. به‌ طوری‌ که آژانس‌های مسافرتی به‌ جای فعال کردن فرودگاه استان، بلیت‌ها را به تهران می‌فروشند، در حالی که این فرودگاه قادر به انجام پرواز زنجان به کیش است و آژانس‌ها با فروش بلیت، مسافران را از تهران به کیش راهی می‌کنند .


انتهای پیام