• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-885-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

معاون استاندار زنجان:

احیای روابط‌عمومی‌ها، ماحصل تلاش‌های دو سال اخیر بوده است


سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: احیای روابط‌عمومی‌ها، ماحصل تلاش‌های دو سال اخیر بوده است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کریم‌الله شعبانی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی مدیران و مسئولان روابط‌عمومی و جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات استان با استاندار زنجان، افزود: خوشبختانه طی دو سال اخیر شاهد احیای روابط‌عمومی‌ها و نیز فعال شدن شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌ها در استان بودیم که در نوع خود حرکت بسیار ارزشمندی بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه عرصه روابط‌عمومی همواره با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده است، تصریح کرد: امروز همه پذیرفته‌اند که نقش اصلی در عرصه اطلاعات و ارتباطات را باید روابط‌عمومی‌ها ایفا کنند و مدیران نیز باید این مهم را بپذیرند که جایگاه روابط‌عمومی‌ها در برهه کنونی دوچندان شده است و روابط‌عمومی‌ها به معنای واقعی کلمه، پل ارتباطی بین افکار عمومی و سازمان و دستگاه خود هستند.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه با ارزش‌گذاری به جایگاه و وظایف ذاتی روابط‌عمومی‌ها، جایگاه و موقعیت سازمان تضمین خواهد شد، ادامه داد: امروز روابط‌عمومی هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه‌ها را به نمایش می‌گذارد. مهم‌تر از همه اینکه روابط‌عمومی‌ها اهداف سازمانی را سازمان‌دهی می‌کنند. ارتباط با افکار عمومی باعث رصد مسائل شده و در اختیار مدیران دستگاه‌های مختلف قرار می‌گیرد.

 

شعبانی با اشاره به اینکه روابط‌عمومی‌ها برای رسیدن به جایگاه خود باید همه چیز را ببینند، اظهار کرد: زیباشناختی از کارهای اساسی روابط‌عمومی‌ها است. خوشبختانه عملکرد روابط‌عمومی استانداری زنجان در دو سال اخیر به گونه‌ای بوده که به معنای واقعی کلمه، پل ارتباطی بین افکار عمومی و دستگاه‌ها برقرار شده است.


انتهای پیام