• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7714-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مسئول بسیج سازندگی استان زنجان خبر داد:

اجرای 100 پرو‌ژه محرومیت‌زادیی در سال‌جاری


مسئول بسیج سازندگی استان زنجان، از اجرای 100 پروژه محرومیت‌زادیی در شش ماهه سال‌جاری خبر داد و گفت: این پروژه توسط گروه‌های جهادی در مناطق کم‌برخوردار و محروم استان اجرا شده است .


فرهاد امندی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بسیج سازندگی استان زنجان طی شش ماهه نخست امسال 100 پروژه محرومیت‌زدایی را با همکاری گروه‌های جهادی بسیج سازندگی در مناطق کم برخوردار و محروم شهرستانهای استان مرمت و احداث شده است .


وی در ادامه به رزمایش میز خدمت اشاره کرد و افزود: رزمایش میز خدمت یکی از برنامه‌های مهم سپاه پاسداران به‌شمار می‌رفت که امسال به صورت سراسری در کشور از 9 لغایت 29 شهریور برگزار شد که در همین راستا 58 پروژه در استان در طول این رزمایش به اجرا رسید .


امندی تصریح کرد: از تعداد 100 پروژه اجراشده، تعداد 40 مدرسه مرمت رنگ‌آمیزی و زیباسازی شده،که مصالح و رنگ توسط گروههای جهادی و خیرین تهیه شده است که با تامین به موقع مصالح و رنگ توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره‌کل نوسازی مدارس به‌ویژه در تابستان، تعداد مدارس مرمت و رنگ‌آمیزی شده با افزایش چشم‌گیری برخوردار بوده است .


وی یادآور شد: اردوهای جهادی به‌عنوان بازوی توانمند در بسیج سازندگی به‌شمار می‌آیند که همواره این اردو در طول سال با فعالیت و اعزام اقشار مختلف بسیج به مناطق محروم برگزار می‌شود .


امندی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی در عرصه‌های مختلف سازندگی، محرومیت‌زدایی، اقتصاد مقاومتی و فرهنگی حضو جدی دارد و همواره در همین راستا برنامه‌های مهمی را اجرا کرده است .


انتهای پیام