• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-9191-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تجهیز فرهنگسرای امام؛ مهم‌ترین مطالبه هنرمندان خرم‌دره


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌دره گفت: تجهیز فرهنگسرای امام خمینی (ره) از مهم‌ترین مطالبات هنرمندان و فرهنگ‌دوستان این شهرستان است.


ایرج داوودبیگی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به دیدار صورت گرفته توسط مسئولان شهرستان خرم‌دره با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد: در این دیدار میزان اعتبارات فرهنگسرای امام خمینی (ره) شهرستان خرم‌دره مورد بررسی قرار گرفت.


این مسئول با تاکید بر اینکه در این دیدار مسئولان شهرستان خواستار تجهیز امکانات و بازسازی سالن اجتماعات فرهنگ‌سرا شدند، ادامه داد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز  قول مساعد داد تا در اولین فرصت نسبت به مرتفع شدن مشکلات مربوط به فرهنگ‌سرا دستورات لازم را صادر کند.


وی با اشاره به اینکه بیش از یک دهه از فعالیت  تنها فرهنگ‌سرای این شهرستان می‌گذرد، بیان کرد: سالن فرهنگسرای امام خمینی (ره) شهرستان خرم‌دره تنها سالن بزرگ شهرستان است که در اکثر مراسم مورد استفاده ادارات و ارگان‌های مختلف قرار می‌گیرد.


این مسئول با اشاره به مهم‌ترین مشکلات این فرهنگ‌سرا، یادآور شد: از مهم‌ترین این مشکلات می‌توان به فرسوده بودن صندلی‌ها نیاز به بازسازی محوطه بیرون فرهنگ‌سرا، قدیمی شدن برخی از تجهیزات و نیاز به سیستم‌های صوتی و تصویری جدید اشاره کرد.


وی با بیان اینکه سالن فرهنگ‌سرای امام خمینی (ره) شهرستان خرم‌دره دارای ۴۰۰ صندلی است، تصریح کرد: تجهیز فرهنگ‌سرا و رفع مشکلات آن‌ها از مهم‌ترین خواسته‌های هنرمندان این شهرستان است.


داوودبیگی با بیان اینکه برای اولین‌بار در شهرستان سینما سیار راه‌اندازی شده است، تأکید کرد: برای اینکه فیلم‌های نمایش داده شده دارای کیفیت مطلوب برای حضار باشد، پرده سینما باید از کیفیت لازم برخوردار باشد اما پرده سینمای فرهنگ‌سرا نیاز به تعویض دارد.


انتهای پیام