• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2385-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

اعزام اردوی راهیان‌نور جنوب کشور از بهمن‌ماه امسال‌


مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، از اعزام اردوی راهیان‌نور جنوب کشور در سال‌جاری خبر داد و گفت: این اردو در سه بخش دانش‌آموزی، دانشجویی و محلات از 20 بهمن‌ماه آغاز خواهد شد.


عبدالکریم مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: امسال برنامه اردوی راهیان‌نور به جنوب کشور در سه بخش دانش‌آموزی، دانشجویی و محلات برگزار خواهد شد.


وی افزود: اردوی راهیان‌نور جنوب کشور در بخش دانش‌آموزی از 20 بهمن تا 5 اسفندماه آغاز خواهد شد و پس از آن این اردو در بخش دانشجویی و سپس محلات برگزار خواهد شد.


مرادی در ادامه تصریح کرد: امسال بر اساس سهمیه‌بندی اعلام شده برای استان زنجان، در بخش دانش‌آموزی بیش از 1500 نفر و در بخش دانشجویی 500 نفر اعزام خواهند شد.


مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، یادآور شد: در حال حاضر سهمیه بخش بسیج محلات جهت اعزام به اردوی راهیان‌نور جنوب کشور برای استان زنجان اعلام نشده‌ است.


وی در ادامه به اعتبار پایین امسال جهت اعزام اردوی راهیان‌نور اشاره کرد و گفت: متاسفانه امسال به دلیل کمبود اعتبار با کاهش سهمیه نیز مواجه هستیم.


مرادی خاطرنشان کرد: امسال در بخش اردوی دانشجویی هر اندازه مشارکت دانشگاه‌های استان در امر کمک مالی جهت حضور دانشجویان در اعزام به اردوی راهیان‌نور بیشتر باشد سپاه انصارالمهدی (عج) استان نیز آمادگی لازم برای اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور را خواهد داشت.


این مسئول در ادامه یادآور شد: امسال به موضوع کیفیت‌بخشی به برنامه‌های اردوهای راهیان‌نور توجه ویژه‌ای شده است که در این راستا از تعداد یادمان‌های مورد بازید کاسته شده تا زائران از فرصت بیشتری جهت ارتباط با شهدا در مناطق عملیاتی برخوردار باشند.


انتهای پیام