• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-8514-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان:

داوطلبان، حلقه وصل نیازمندان و توانمندان هستند


مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: داوطلبان، حلقه وصل نیازمندان و توانمندان هستند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، شهرام میرزایی در آیین نکوداشت خدمات داوطلبانه در جمعیت هلال‌احمر استان زنجان، اظهار کرد: داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، بهترین الگو برای نهادینه کردن فرهنگ ایثارگری، از خود گذشتگی و فداکاری در جامعه هستند؛ در واقع داوطلبان، سرمایه‌های اجتماعی جمعیت هلال‌احمر به شمار می‌آیند و هرگز نمی‌توان از اقدامات این قشر در مواقع بحرانی چشم‌پوشی کرد.


این مسئول ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر افتخار دارد که از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فکری، مشاوره‌ای، فنی، مالی و تخصصی داوطلبان استفاده بهینه کند و آن‌ها را در راستای تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت به کار گیرد.


وی افزود: جمعیت هلال‌احمر به دلیل مردم‌نهاد بودن، همیشه در کنار مردم است و با توجه به رسالت ذاتی که دارد، زمینه برای مشارکت مردم در حل مشکلات نیازمندان را فراهم کرده است.


میرزایی خاطرنشان کرد: اولین قشری که همیشه در خط مقدم فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر هستند و جان‌فشانی می‌کنند، داوطلبان هستند که به عنوان حلقه وصل بین توانمندان و نیازمندان عمل می‌کنند. البته خوشبختانه همه اقشار استان زنجان‌ از روحیه ایثارگری برخوردار هستند.


به گزارش ایسنا، با برگزاری آیین نکوداشت خدمات داوطلبانه در زنجان، از خیران نمونه و داوطلبان برتر جمعیت هلال‌احمر استان زنجان تقدیر شد و از خدمات ارزنده و ارزشمند 50 نفر از داوطلبان فعال شعب استان با اهدای هدایا و لوح سپاس، تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام