• پنجشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-14514-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نماینده عالی دولت در استان زنجان تاکید کرد:

توسعه استان در گرو همکاری همه دستگاه‌ها


استاندار زنجان تاکید کرد: توسعه استان در گرو تعامل و همکاری همه دستگاه‌ها محقق خواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی دادگستری استان زنجان، فتح‌الله حقیقی با حضور در دفتر رئیس‌کل دادگستری استان، گفت: با شناختی که بنده از روحیه جهادی و اقدامات ارزشمند شما در پیگیری امورات و ارائه خدمات مثبت در سطوح مختلف دارم، امیدواریم با این رویکرد گام‌های موثری برای توسعه با همکاری همدیگر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه حفظ شأن و جایگاه دستگاه‌ها امری ضروری است و ما هم وظیفه خود می‌دانیم از دستگاه‌ها، از جمله دستگاه قضایی برای ارائه خدمات بهتر و در شأن مردم استان حمایت کنیم، ادامه داد: حمایت از واحدهای تولیدی، اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام جهت توسعه و ایجاد اشتغال، از برنامه‌های جدی بوده و بی‌تردید اتمام به‌هنگام این پروژه‌هادر توسعه اقتصادی استان بسیار اثرگذار است.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به سفرهای استانی و بازدیدهای سرزده از دستگاه‌ها و سطح شهر، اظهار کرد: این اقدامات نه تنها هزینه نداشته، بلکه آثار و نتایج بسیار خوبی در استان داشته و امیدواریم با تعامل و همکاری همه مدیران خصوصا شورای تأمین بتوانیم بسترهای خوبی برای پیشرفت و امنیت استان فراهم کنیم.

 

در این دیدار، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی رئیس‌کل دادگستری استان زنجان نیز از فعالیت، اقدامات و پیگیری‌های بسیار خوب استاندار زنجان در رفع موانع و ایجاد بسترهای خدمتی قدردانی کرد.


انتهای پیام