• جمعه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-1684-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان عنوان کرد:

اخذ سند تفکیکی ۱۹۴۱ هکتار زمین در شهرک‌‌های صنعتی استان


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: سند تفکیکی ۱۹۴۱ هکتار زمین در شهرک‌‌های صنعتی استان اخذ شده است .


ایرج احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: عملکرد این شرکت در زمینه اخذ اسناد ثبتی تفکیکی و تک‌برگی در شهرک‌های صنعتی استان مطلوب است.


این مسئول ادامه داد: سال گذشته با پیگیری همکاران توانستیم 140 هکتار سند ثبتی و 280 هکتار سند تفیکیکی اخذ کنیم که در طول فعالیت شرکت بی‌سابقه است. همچنین در شهرک صنعتی افق ابهر که سال‌ها مشکل سند وجود داشت نیز  600 برگ سند تک برگی اخذ شد .


وی افزود: با توجه به اینکه اغلب واحدهای صنعتی برای رونق‌بخشی به فعالیت خود نیازمند اخذ تسهیلات بانکی هستند، لذا وجود اسناد مالکیت تک‌برگی برای وثیقه‌گذاری امری حیاتی محسوب می‌شود .


احمدی تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان بر اساس رسالت‌های خود تلاش می‌کند به موازات پیش بردن کارهای عمرانی و تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی، نقش حمایتی خود را نیز به درستی ایفا کند .


وی یادآور شد: در حال حاضر 3163 هکتار زمین تحت تملک شرکت شهرک‌های صنعتی است که از اين میزان 2431  هکتار آن در فاز عملياتی بوده كه تاکنون برای ميزان 1941 هكتار سند تفکیکی اخذ شده است .


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال گذشته تعامل خوبی با اداره‌کل ثبت اسناد استان داشتیم که امیدوارم این همکاری در سال جاری نیز با جدیت بیشتری ادامه داشته باشد .


انتهای پیام