• شنبه ۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-891-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده سپاه ناحیه ابهر تاکید کرد:

اتحاد و ولایت‌پذیری، رمز اصلی فتح خرمشهر


فرمانده سپاه ناحیه ابهر گفت: اتحاد نیروهای نظامی و اطاعت از ولایت‌فقیه دو عامل مهم در پیروزی‌های ما در دوران دفاع‌مقدس بود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محسن احمدی‌تبار در مراسم گرامی‌داشت سالروز آزاد‌سازی خرمشهر که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر برگزار شد، با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمن با همه توان و با پشتیبانی دشمنان‌مان به کشور حمله کرد، یادآور شد: دشمنان خیال‌ خام تصرف کشورمان را در سر می‌پروراندند اما با اتحاد نیروهای ارتشی، سپاهی و بسیج مردمی و گوش به فرمان ولایت بودن ملت، نتوانستند به خواسته خود برسند.

 

وی در تشریح چگونکی آزادسازی خرمشهر، گفت: دشمنان در مدت 19 ماهه اشغال خرمشهر چنان استحکامات دفاعی محکمی را در این شهر ایجاد کرده بودند که به تصور همه کارشناسان نظامی تصرف آن غیر‌ممکن بود اما این غیر‌ممکن را نیروهای نظامی ما با توکل به خدا ممکن ساختند و در میان بهت و حیرت جهانیان در سوم خرداد، خرمشهر را از تصرف دشمنان آزاد کردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه ابهر با اشاره به تهدیدات اخیر آمریکا علیه کشورمان، افزود: امروز دشمن به خوبی می‌داند ایران امروز، ایرانی قوی با اتکا به ملتی بزرگ است که رویارویی با آن سخت بوده و هزینه سنگین دارد.

 

وی تصریح کرد: دشمنان باید بدانند در سایه اتحاد و ولایت‌پذیری ملت ایران، توطئه‌های شوم آن‌ها علیه کشورمان راه به جایی نخواهد برد.

 

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم، شرکت‌کنندگان با حضور در مزار سه تن از شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع‌مقدس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.


انتهای پیام