• سه شنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9512-2587-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/دومین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان/

تجلیل از برگزیدگان دومین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان
در آیین اختتامیه دومین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان، از برگزیدگان آثار مختلف تجلیل به عمل آمد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عصر امروز آیین اختتامیه دومین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان به همت جهاددانشگاهی استان و به میزبانی حسینیه اعظم زنجان برگزار و از برگزیدگان در بخش‌های شعر، عکس، کلیپ‌های تصویری و قطعات صوتی تقدیر شد.

در بخش شعر، حسن اسحقی مهماندوست از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و اسماعیل محمدپور از دانشگاه شاهد به صورت مشترک اول، محمدرضا سلیمی سفتجانی از دانشگاه آزاد نجف‌آباد و علی سلیمانی از پیام‌نور تهران جنوب دوم، محمد زارعی تجره از دانشگاه پیام‌نور دلیجان و رضا نیکوکار آقامحله سوم و حسین طاهری از دانشگاه پیام‌نور زنجان شایسته تقدیر شد.
 
در بخش عکس، یاسر قمی از دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، محسن زارع قونسولکندی از علمی‌کاربردی خبر اردبیل، رضا عیسی‌پور از علمی‌کاربردی فرهنگ و هنر اردبیل، محمدرضا میرزایی از دانشگاه گیلان نفرات برگزیده بودند.
 
در بخش کلیپ‌های تصویری، پیمان علوی‌تنها از دانشگاه الغدیر زنجان نفر دوم، خسرو صافی قیه‌بلاغی از دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه نفر سوم شدند.
 
در بخش قطعات صوتی نیز سیدامیرمحمد ماجدی‌نیا از دانشگاه فنی مهندسی سمنان و رضا احمدی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بم به طور مشترک اول، رضا داداشی کمال‌الدین پشته از دانشگاه آزاد تنکابن و ابوالفضل عباسی از دانشکده فنی الغدیر زنجان به‌طور مشترک دوم، فایزه سمیع‌عادل از علمی‌کاربردی هنر سپهر اصفهان و مهدی کاظمی از دانشگاه هرمزگان سوم مشترک شدند و پریسا حسنی از آموزشکده فنی و حرفه‌ای قائم زنجان شایسته تقدیر اعلام شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: