• یکشنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9512-4787-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان تاکید کرد:

انعکاس مشکلات مردم، راهبرد اصلی خبر در رسانه ملی


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: انتشار امید و انعکاس مشکلات مردم، راهبرد اصلی خبر در رسانه ملی است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری با تقدیر از تلاش خبرنگاران رسانه ملی در انعکاس بهنگام، دقیق و سریع رویدادهای استان، امیدآفرینی و ایجاد حس وفاق را مهم‌ترین راهبرد خبر در رسانه ملی و استانی دانست.

 

وی با اشاره به مخاطب 77 درصدی سیما و 28 درصدی صدای مرکز زنجان، تصریح کرد: افزایش مخاطبان رسانه استانی در حوزه‌های سیما، صدا و خبر حاکی از در محوریت بودن مردم در برنامه‌ریزی مرکز به منظور تولید برنامه است.

 

صفری، تشخیص ذائقه مردم و همراه شدن رسانه با جریان امیدآفرینی را از ضروریات کار رسانه‌ای بیان کرد و افزود: برابر منویات رهبر معظم انقلاب، ایجاد امید و نشاط در ارکان جامعه وظیفه حساس و خطیر رسانه ملی است و باید جهت‌دهی اخبار در راستای امیدآفرینی و افزایش انگیزه‌های تلاش و خدمت باشد.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان، بیان خدمات نظام اسلامی را در کنار انعکاس مشکلات مردمی، وظیفه توام رسانه ملی بیان کرد و گفت: مهم‌ترین وظیفه خبرنگاران در مقطع حاضر، تبیین خدمات نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف با هدف امیدآفرینی در کنار بیان صحیح و نقادانه مشکلات به منظور ارائه راهکار و رفع و رجوع توسط مسئولان است.

 

وی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروزی و موج مسافرت‌های این ایام، افزود: خبرنگاران باید با برنامه‌ریزی مناسب از این فرصت به منظور تولید گزارش‌های خبری مناسب با رویکرد بیان توانمدی‌ها و امکانات بالقوه مناطق مختلف استان استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: