• دوشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-3588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با کسب اکثریت آرا؛

ریاست هیئت کاراته زنجان به «سهندی» رسید

 

با برگزاری مجمع انتخابات هیئت کاراته استان زنجان، ریاست این هیئت برای چهار سال آینده به «محسن سهندی» رسید.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت کاراته استان زنجان شامگاه امروز با حضور رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد تا اعضای این مجمع تکلیف سکان‌دار این هیئت را که چندین ماه بود به صورت سرپرستی اداره می‌شد، روشن کنند.

 

بعد از ارایه برنامه‌های دو کاندیدا، نوبت به اخذ آرا شد که بر اساس شمارش صورت گرفته، محسن سهندی با کسب 12 رأی از 17 رأی مأخوذه، گوی سبقت را از رزاق محمدی که فقط موفق به کسب 4 رأی شده بود، ربود و سکان هیئت کاراته استان زنجان را برای چهار سال آینده در دست گرفت.

 

هیئت کاراته استان زنجان در سال‌های نه چندان دور توسط یوسف صنعتی‌منفرد به مدت 10 سال اداره شد تا اینکه رئیس اسبق هیئت کاراته استان زنجان در 16 مهرماه 88 به دلیل مشکلات و حاشیه‌هایی که در آن برهه زمانی به وجود آمد، تصمیم به استعفا گرفت.

 

کاراته زنجان بعد از اینکه 3 ماه بدون رئیس و سرپرست اداره شد، با برگزاری مجمع انتخابات در 17 دی‌ماه 88، اعضای مجمع مصطفی الماسی را در تقابل با جمشید مقدم‌پناه به عنوان رئیس این هیئت انتخاب کردند تا اینکه 15 آبان‌ماه 91، شهاب سلطانی با کسب 19 رأی به عنوان رئیس جدید این هیئت برگزیده شد تا امروز رسما جای خود را به محسن سهندی بدهد.

 

به گزارش ایسنا، جلسه مذکور که قرار بود رأس ساعت 16 برگزار شود، با یک ساعت تأخیر برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: