• دوشنبه ۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-588-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

استقبال از بانوی مدال‌آور کاپ آسیایی تایلند


بانوی مدال‌آور رقابت‌های آسیایی تیراندازی با کمان تایلند، مورد استقبال جمعی از مسئولان و اهالی ورزش زنجان قرار گرفت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، «پریسا براتچی» مدال‌آور رقابت‌های تیراندازی با کمان تایلند، ظهر امروز در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان مورد استقبال جمعی از مسئولان استان و اهالی ورزش زنجان قرار گرفت.

 

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان زنجان در خصوص عملکرد این ورزشکار به خبرنگار ایسنا، گفت: عملکرد قابل قبول بانوی زنجانی اعزامی به رقابت‌های تیراندازی با کمان کاپ آسیا باعث شد تا ورزش زنجان در آغازین روزهای سال جدید به دو مدال ارزشمند طلا و نقره در رشته تیراندازی با کمان دست یابد.

 

غلامرضا شربیانی با بیان اینکه رقابت‌های تیراندازی با کمان کاپ آسیا با حضور 270 کماندار در قالب 27 کشور در سه بخش انفرادی، میکس و تیمی به مدت چهار روز به میزبانی تایلند برگزار شد، افزود: پریسا براتچی به عنوان یکی از دو ورزشکار زنجانی اعزامی به این رقابت‌ها توانست با پشت سر گذاشتن حریفان خود در بخش انفرادی بر سکوی قهرمانی ایستاده و مدال طلا را برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

 

وی با یادآوری اینکه این ورزشکار شایسته زنجانی در بخش میکس نیز به همراه اسماعیل عبادی عملکرد موفقی داشت و توانست در دیدار رده‌بندی با پشت سر گذاشتن نماینده روسیه، عنوان سومی را به دست آورده و دومین مدال سال ورزش زنجان را کسب کرده و به تنهایی دو مدال طلا و برنز را به دست آورد.

 

شربیانی با اشاره به اینکه در روز پایانی این رقابت‌ها، ورزشکاران در بخش تیمی به مصاف هم رفتند، اظهار کرد: در این بخش نیز پریسا براتچی به همراه دیگر ورزشکار زنجانی به نام فرشته قربانی و افسانه شفیعی از اصفهان با وجود اینکه عملکرد موفقی داشتند، اما از رسیدن به مدال بازماندند و به کسب عنوان چهارمی بسنده کردند.

 

دبیر هیئت تیراندازی با کمان استان زنجان خاطرنشان کرد: این مسابقات به منزله کسب جواز حضور در رقابت‌های جهانی ورشو لهستان بود که هر چهار سال یک بار برگزار شده و مخصوص رشته‌هایی است که در المپیک حضور ندارند، لذا براتچی را باید اولین بانوی زنجانی دانست که توانسته است جواز حضور در رقابت‌های برون‌مرزی را کسب کند.


عکس‌ها از: مصطفی شاکری


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: