• چهارشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

میثم نصیری به اردوی تیم‌ملی کشتی آزاد دعوت شد


میثم نصیری به اردوی تیم‌ملی آزادکاران کشتی ایران فرا خوانده شد تا در جمع 25 ملی‌پوش دعوت شده به اردو، تمرینات خود را آغاز کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مرحله جدید اردوی تیم‌ملی کشتی آزاد برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیا و بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از فردا (دهم فروردین‌ماه) تا 24 فروردین‌ماه امسال در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می‌شود که میثم نصیری از زنجان نیز یکی از 25 آزادکار دعوت شده به اردوی تیم‌ملی از سوی کادر فنی است.

 

در مرحله جدید اردوی آمادگی تیم‌ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران 25 آزادکار از فردا به مدت 15 روز زیر نظر کادر فنی تیم‌ملی به تمرینات آماده‌سازی خواهند پرداخت تا برترین‌های هر وزن برای حضور در رقابت‌های آسیایی و مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی اعزام شوند.

 

ملی‌پوش زنجانی حاضر در اردوی تدارکاتی تیم‌ملی، دو رقیب دیگر به نام‌های مهدی یگانه‌جعفری از مازندران و مصطفی آقاجانی از تهران را نیز برای تصاحب دوبنده تیم‌ملی در وزن 65 کیلوگرم نیز پیش رو دارد اما با توجه به آمادگی این روزهای نصیری، به نظر می‌رسد این کشتی‌گیر ارزنده زنجانی کار چندان دشواری برای جلب رضایت کادر فنی جهت تصاحب پیراهن تیم‌ملی نداشته باشد.

 

در سایر اوزان نیز حسن رحیمی، یونس سرمستی، رضا اطری، مسعود اسماعیل‌پور، بهنام احسان‌پور، ایمان صادقی، مصطفی حسین‌خانی، حامد رشیدی، جمال عبادی، پیمان یاراحمدی، امید حسن‌تبار، بهمن تیموری، حسن یزدانی، محمدجواد ابراهیمی، علیرضا کریمی، امیر محمدی، حسین شهبازی، مجتبی گلیج، کمیل قاسمی، یدالله محبی، جابر صادق‌زاده و امیررضا امیری جزو دعوت‌شدگان به اردوی تیم‌ملی هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: