• سه شنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 961-9714-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

زیرساخت‌های تحقق شعار سال در استان زنجان فراهم است


نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان اظهار کرد: زیرساخت‌های تحقق شعار سال در استان زنجان فراهم است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در اولین جلسه شورای اداری استان در سال جدید ضمن تبریک سال نو با اشاره به شعار سال و پیام مقام معظم رهبری در ساعات اولیه سال نو، اتحاد ملی، پیوند ملت با نظام و انقلابی عمل کردن مسئولان را لازمه تحقق شعار سال دانست و اظهار کرد: سالی که گذشت، سال قابل تاملی بود؛ چراکه شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم و مسائل و مشکلات در ابعاد داخلی و خارجی را شاهد بودیم.

 

وی ادامه داد: برای ما مسئله اقتصاد همان‌طور که برای دشمن در اولویت است، در اولویت قرار دارد و اعلام شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، حاکی از این مسئله است.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری، گفت: امید است که امسال هم انتخابات همانند سال‌های گذشته با شور و شکوه برگزار شود تا دوست‌داران نظام خرسند و دشمنانش را ناامید کند.

 

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه دشمن حیات خود را در دشمنی خود می‌بیند و خیال خام است که تصور کنیم دشمنان دولت ایران از دشمنی خود دست برمی‌دارد، افزود: تضاد بین دولت ایران و دشمنان آن یک تضاد کلی است و این مشکل و تضاد برطرف نمی‌شود مگر آنکه یا دولت ایران از آمال خود دست بردارد که این مسئله ممکن نیست و یا دشمن نگاه امپریالیستی خود را کنار بگذارد و باید در این زمینه هوشیار باشیم.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص موفقیت‌ها و دستاوردهای نظام اشاره کرد و افزود: دستاوردهای امروز نظام قابل مقایسه با دیروز نیست و از همین منظر می‌توان گفت که دستاوردهایش قابل تقدیر است و این هنر نظام جمهوری اسلامی است که خدمت‌گزاران آن، خدمت را وظیفه خود می‌دانند.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات دولت مربوط به تحریم‌ها و بخشی نیز مربوط به بحث مدیریتی است، گفت: مدیران ما باید متدین، انقلابی و کارآمد باشند و اگر مدیری این ویژگی را ندارد باید خود از مسند قدرت کنار برود و جا را برای کسانی که محق هستند، باز کنند؛ چراکه بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری هر جا که مدیر انقلابی وارد عمل شده پیشرفت و تحرک را در کارهای انجام شده، شاهد بودیم.

 

وی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مدیران اشاره کرد و گفت: به فرموده ایشان وجود مدیران انقلابی موجب پیشرفت و حرکت رو به جلو شده است.

 

امام جمعه زنجان به دیگر تعابیر مقام معظم رهبری در خصوص مدیران کارآمد اشاره کرد و افزود: به فرموده ایشان برخی استعدادها و قابلیت‌های موجود در کشور از جمله منابع نفتی و ظرفیت نیروی انسانی کارآمد وجود دارد که می‌تواند به حرکت رو به جلوی کشور کمک کند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان افزود: در این نظام یک ریل‌گذاری و یک خط وجود دارد که توسط مقام معظم رهبری تعیین می‌شود و مدیران خود را ملزم می‌دانند در جهت این ریل‌گذاری حرکت کنند.

 

وی به بازتاب مثبت وحدت رویه و توجه به امنیت داخلی، عزت ملی، اقتدار ملی و همه باهم بودن برای ساختن ایران آباد، آزاد و مستقل در سطح جهانی اشاره کرد و گفت: سال گذشته زیرساخت‌های خوبی برای تحقق این شعار در استان فراهم شده است.

 

امام جمعه زنجان، کیفیت کالا و قاچاق کالا و فرار مالیاتی را از مشکلات موجود در عرصه تولید و اشتغال در کشور عنوان کرد و گفت: برای حل مشکل اشتغال و تولید باید این مولفه‌ها را مورد توجه جدی قرار داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: