• سه شنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-384-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

بازار مرغ زنجان در تعادل است


نایب‌‌رئیس اتحادیه مرغ و تخم‌مرغ فروشان زنجان با اشاره به وجود ثبات در بازار مرغ، اظهار کرد: انتظار افزایش قیمت در روزهای آینده را نداریم.

 

سید ناصر موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در روزهای گذشته شاهد بروز نوساناتی در بازار مرغ بودیم که این تحولات مهار شد و هم‌اکنون قیمت بازار به عدد متعادلی رسیده است.

 

وی تصریح‌ کرد: امیدواریم با شرایط موجود این روند با ثبات در بازار در ماه‌های آینده نیز مشاهده شود و قطعاً در این شرایط نه تولیدکننده و نه مصرف‌کننده دچار ضرر و زیان نخواهند شد و امیدواریم تدابیر اتخاذ شده این روند ادامه‌دار باشد.

 

این فعال صنفی با اشاره به اینکه هم‌اکنون کمبودی در بازار مرغ و تخم‌مرغ استان مشاهده نمی‌شود، خاطرنشان‌ کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ 7200 تومان است که قیمت معقولی به نظر می‌رسد.

 

وی همچنین به افزایش قیمت تخم‌مرغ نیز اشاره کرد و یادآور شد: علت افزایش قیمت تخم‌مرغ کاهش تولید است؛ چراکه در برخی استان‌ها شاهد تلفات به علت بروز بیماری بودیم که همین موضوع تولید را با مشکل مواجه کرد.

 

موسوی با اشاره به اینکه روزانه در استان زنجان حدود 15 تن تخم‌مرغ به فروش می‌رسد، بازار این محصول را برای تولیدکنندگان خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: تولیدات استان کفاف مصرف را می‌دهد، هر چند عده‌ای از تولیدکنندگان محصول خود را در سایر شهرها به‌ فروش می‌رسانند و در قبال آن واردات تخم‌مرغ از سایر استان‌ها انجام می‌شود تا در بازار کمبودی را شاهد نباشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: