• چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

تشریح ارزش‌های دفاع‌مقدس، مهم‌ترین هدف اعزام کاروان راهیان‌نور


فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف اعزام کاروان‌های راهیان‌نور به مناطق جنگی هشت سال دفاع‌مقدس، تشریح ارزش‌های دفاع‌مقدس برای همگان به ویژه نسل جوان است.

 

سرهنگ محسن احمدی‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه همانند سایر مناطق کشور کاروان‌های راهیان‌نور از شهرستان خرم‌دره عازم مناطق عملیاتی هشت سال دفاع‌مقدس شدند، اظهار کرد: در اولین دوره از اعزام کاروان‌های راهیان‌نور 88 نفر از بسیجیان پسر شهرستان در قالب 2 اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

وی تاکید کرد: بسیجیان دلاور شهرستان با حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور ایام عید را با نام و یاد شهدا متبرک کرده و به دور از خانواده و در کنار خاطره‌ها و رشادت‌های شهدا و رزمندگان در یادمان‌های این سرزمین سپری کردند.

 

احمدی‌تبار تصریح کرد: امیدواریم بسیجیان با دیدار از یادمان‌های هشت سال دفاع‌مقدس و مناطق عملیاتی، گوشه‌ای از زحمات رزمندگان را لمس و قدردان این دلاوران و خانواده‌های شهدا و رزمندگان باشند، زیرا عزت و سربلندی‌مان را مدیون خون پاک و آسمانی این شهیدان می‌دانیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌دره با تاکید بر اینکه تشریح ارزش‌های دفاع‌مقدس مهم‌ترین هدف اعزام کاروان راهیان‌نور است، خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان‌نور نقش به‌سزایی در آشنایی نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی با فرهنگ و تفکر بسیجی و مفاهیم ارزشمند ایثار، شجاعت و فداکاری دارد.

 

سرهنگ احمدی‌تبار افزود: مرحله دوم اعزام کاروان راهیان‌نور شهرستان خرم‌دره نیز هفتم فروردین انجام شد که در این مرحله بیش از 40 نفر از بسیجیان خواهر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه فکه، هویزه، دهلاویه، چزابه، اروندکنار، کارون و شملچه از جمله یادمان‌های بازدید شده توسط زائران اردوهای راهیان‌نور است، افزود: در هر کاروان راهیان‌نور یک راوی و مبلغ نیز حضور داشتند که در مجموع از شهرستان خرم‌دره سه راوی همراه با این کاروان‌ها به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: