• چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-287-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

کسب رتبه عالی صدا و سیمای مرکز زنجان در برنامه‌های قرآنی


صدا و سیمای مرکز زنجان موفق به کسب رتبه عالی در برنامه‌های قرآنی شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط‌عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، برابر ارزیابی صورت گرفته در شورای عالی قرآن رسانه ملی و بررسی آثار تلویزیونی تولید شده در ماه مبارک رمضان سال گذشته، برنامه زنده جمع‌خوانی قرآن‌کریم شبکه اشراق با کسب 78 امتیاز در بخش فنی و هنری، 95 امتیاز در بخش اجرایی و اخذ رتبه عالی مورد تقدیر ویژه قرار گرفت.

 

این برنامه در بخش تهیه‌کنندگی برنامه‌های زنده تلویزیونی جشنواره تولیدات مراکز در اهواز نیز حائز رتبه برتر شده بود. برگزاری باشکوه و پوشش تصویری هنرمندانه جمع‌خوانی قرآن مجید در سال‌های اخیر موجب ارتقای استان زنجان در ارزیابی شورای عالی قرآن به رتبه چهارم کشوری شده است.

 

همه ساله آحاد گسترده‌ای از مردم استان در بزرگ‌ترین همایش قرآنی سال، صحنه‌های بی‌بدیل عشق و دلدادگی‌شان را به کانون مکتوب وحی الهی در صفوفی که به زیبایی نشان‌دهنده وحدت و همدلی است به منصه‌ظهور می‌رساندند تا گویای این مهم باشند که پایتخت‌نشینان شور و شعور حسینی همان دلدادگان کتاب الهی هستند.

 

با توجه به کسب رتبه برتر استان زنجان در آخرین ارزیابی شورای عالی قرآن کشور، مرکز زنجان جزو اولین استان‌هایی است که در برنامه‌ریزی پخش زنده مراسم جمع‌خوانی شبکه‌های سراسری قرار گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: