• پنجشنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-1091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خرم‌دره تاکید کرد:

وجود درآمد پایدار برای شهرداری از ملزومات اصلی اداره شهر


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: وجود درآمد پایدار برای شهرداری یکی ازملزومات اصلی اداره شهر است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در دیدار با مدیران و کارکنان شهرداری شهرستان خرم‌‌دره با بیان اینکه مدیران داخلی ادارات شهرستان خرم‌دره را همچون اعضای یک خانواده هستند، اظهار کرد: اقامت و شان همه ادارات و نهادها باهم برابری می‌کند و هیچ ارگانی نباید از خدمات‌رسانی به مردم غفلت کند.

 

وی با اشاره به جایگاه شهرداری در رسیدگی و خدمات‌رسانی به مردم، نقش این سازمان را در این حوزه بسیار برجسته دانست و گفت: نوع کار شهرداری به دلیل خدماتی که به مردم ارائه می‌دهد از ارزش بسیار بالایی برخورداراست.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه بیشترین خدمت بدون به‌کارگیری اخلاق ارزش چندانی ندارد، خاطرنشان کرد: رعایت اخلاق از ضروریات اصلی یک دستگاه اجرایی است.

 

محمدی تصریح کرد:‌ در کنار ارائه خدمات مهم‌ترین چیزی که رضایت‌مندی مردم را به بار می‌آورد رعایت اخلاق و تکریم ارباب‌رجوع است و در عین حال تکریم کردن نیز فقط مربوط به قشر خاصی از جامعه نیست و نباید آن را متوجه یک سری از افراد خاص نمود، بلکه همه آحاد مردم را شامل می‌شود.

 

وی مردم شهر خرم‌دره را مردمانی قدرشناس و ولایی معرفی کرد و گفت: باید برای این مردم بزرگ که همواره حضوری فعال و پرنشاط در همه زمینه‌های انقلاب دارند به صورت شبانه‌روزی کار کرد و در عین حال باید کارهای انجام شده را به مردم گزارش داد.

 

این مسئول در ادامه، وجود درآمد پایدار برای شهرداری را یکی از ملزومات اصلی اداره شهر عنوان کرد و یادآور شد: در همین راستا اقدامات خوبی صورت گرفته است که امیدوارم با ایجاد درآمد پایدار در آینده نه چندان دور دغدغه‌ای به لحاظ هزینه‌های جاری شهرداری وجود نداشته باشد.‌

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره تاکید کرد: برای توسعه و آبادانی شهرستان همه باید کمک کنند؛ چراکه همه زیرساخت‌ها در شهرستان مهیا شده و باید تک‌تک مدیران و حتی مردم در میدان باشند تا در آینده شاهد یک شهر و شهرستان آباد، توسعه یافته و زیبا باشیم.

 

در ادامه این جلسه نیز شهردار خرم‌دره با بیان اینکه همه ما خدمت‌گذار مردم هستیم، اظهار کرد: ما در مقابل عملی که انجام می‌دهیم مزد دریافت می‌کنیم لذا باید تلاش کنیم با انجام اقدامات موثر و سازنده امید و خوش‌بینی در مردم تقویت شود.

 

محمدابراهیم امیرلو با تاکید بر اینکه مردم باید شهرداری را خانه خود بدانند، بیان کرد: صاحبان اصلی این تشکیلات مردم هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: