• پنجشنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-11614-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیر فرودگاه زنجان:

پرواز زنجان ـ مشهد به زودی برقرار می‌شود


مدیر فرودگاه زنجان از برقراری مجدد پرواز زنجان ـ مشهد در روزهای آتی خبر داد.

 

محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه عدم توافق کامل با شرکت ایران ایرتور منجر به لغو قرارداد با این شرکت شد، افزود: به همین خاطر به دنبال رایزنی با چند شرکت هواپیمایی برای برقراری مجدد پرواز زنجان ـ مشهد از فرودگاه زنجان هستیم.

 

وی با تاکید بر اینکه لغو پروازهای زنجان ـ مشهد و بالعکس مقطعی بوده و به زودی شاهد برقراری مجدد این پروازها از فرودگاه زنجان خواهیم بود، تصریح کرد: در حال حاضر با دو شرکت هواپیمایی وارد مذاکره شده‌ایم که با توافقات صورت گرفته در روزهای آینده، پرواز زنجان ـ مشهد از فرودگاه زنجان مجددا انجام خواهد شد.

 

این مسئول با یادآوری اینکه پارسال فقط در چند مقطع به دلیل تغییر در شرکت هواپیمایی، مجبور به لغو پرواز زنجان ـ مشهد بودیم که این پروازها بلافاصله برقرار شد، اظهار کرد: برقراری پرواز زنجان ـ کیش به‌عنوان یکی از برنامه‌های جدی در سال‌جاری بوده و علاوه بر این، به دنبال برقراری پروازهای عتبات عالیات و حج تمتع از فرودگاه زنجان هستیم.

 

مدیر فرودگاه زنجان با اشاره به اینکه رونق فرودگاه زنجان باعث رونق استان در همه بخش‌ها خواهد شد، خاطرنشان کرد: افزایش پروازها از فرودگاه زنجان باعث رونق فرودگاه و نیز توسعه استان خواهد شد، به همین خاطر همه به‌ویژه بخش خصوصی باید برای تحقق این مهم پای کار بیایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: