• چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-2391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش خرم‌دره خبر داد:

آغاز ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی از ۱۹ فروردین‌ماه به صورت فردی و گروهی در شهرستان خرم‌دره نیز آغاز شده است‌.

 

لعیا جعفری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به هماهنگ‌سازی ثبت سفارش و توزیع کتاب‌های درسی به صورت اینترنتی، عنوان کرد: ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی از ۱۹ فروردین‌ماه آغاز شده است.

 

وی عنوان کرد: ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه اول ابتدایی از ۱۵ تیرماه امسال آغاز و تا ۱۷ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

 

این مسئول یادآور شد: ثبت سفارش گروهی و انفرادی برای پایه دوم تا ششم ابتدایی نیز آغاز و تا ۱۵ خردادماه امسال ادامه خواهد داشت.

 

رئیس آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره یادآور شد: دانش‌آموزان دوره ابتدایی برای اصلاح سفارش خود می‌توانند از ۱۵ تیر تا ۱۷ شهریورماه به سامانه فروش کتاب‌های درسی مراجعه کنند.

 

وی با اشاره به چگونگی اطلاع دانش‌آموزان از رمز ورود خود، تصریح کرد: رمز عبور دانش‌آموزان جهت ورود به سامانه و ثبت کتاب در آن، شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه آنان در نظر گرفته شده است.

 

جعفری خاطرنشان کرد: ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره پیش‌دانشگاهی، پایه‌های دهم و یازدهم شاخه فنی و حرفه‌ای و کتاب‌های درسی تکمیلی پایه‌های هفتم، هشتم و نهم مدارس سمپاد نیز از طریق سامانه‌های www.irtextbook.ir و www.irtextbook.com صورت می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: