• چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-786-5
  • خبرنگار : 28010
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان:

45 مقاله آموزشی و پژوهشی تدوین شد


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: طی سال گذشته و در راستای سیاست‌های پژوهشی، 45 مقاله آموزشی و پژوهشی در فنی و حرفه‌ای استان زنجان تدوین شد.

 

محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: تعداد کل آموزش‌دیدگان بخش دولتی استان زنجان در سال گذشته 23 هزار و 897 نفر بودند که از این تعداد 11 هزار و 688 نفر بانوان و 12 هزار و 209 نفر از آقایان بودند که این تعداد مهارت‌آموز در رشته‌های مختلفی در گروه‌های صنعت، خدمات، کشاورزی، فرهنگ و هنر دوره‌های آموزشی و مهارتی را طی کردند.

 

وی تصریح کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای علاوه بر ارائه آموزش در حوزه‌های مختلف از جمله پادگان‌ها و زندان‌ها، صنایع و صنوف، برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت استاد و شاگردی، در زمینه پژوهش نیز فعالیت دارد که در این حوزه طی سال گذشته دو طرح پژوهشی و تدوین 45 مقاله صورت گرفت.

 

مدیرکل آمورش فنی و حرفه‌ای استان زنجان تاکید کرد: مشاوره و هدایت آموزشی ـ شغلی و رهگیری اشتغال مهارت‌آموختگان نیز با جدیت در دستور کار قرار دارد که طی سال گذشته به 45 هزار و 780 نفر در استان مشاوره و هدایت آموزشی ارائه و مورد رهگیری شغلی قرار گرفتند.

 

انصاری با اشاره به اینکه در حال حاضر 135 آموزشگاه آزاد در استان زنجان در راستای استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: تعداد کل آموزشگاه‌های آزاد استان 135 مورد است که از این تعداد 7 آموزشگاه در حوزه برادران، 110 آموزشگاه در حوزه خواهران و تعداد 18 آموزشگاه نیز به‌صورت دومنظوره در امر آموزش فعالیت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: