• جمعه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 961-3785-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

امام جمعه قیدار:

اطاعت از ولایت‌فقیه، ویژگی بارز ارتش ایران است


امام جمعه قیدار گفت: اطاعت از ولایت‌فقیه، ویژگی بارز ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام علی موسوی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه قیدار با اشاره به 29 فروردین، روز ارتش جمهورى اسلامى و نیروى زمینى، افزود: 29 فروردین سالروز تولد ارتش جمهوری اسلامی ایران و یك روز بزرگ در تاریخ ملت ایران است. در 29 فروردین، ارتش ایران حیات دوباره یافت که حیات دوباره ارتش با عشق به خدا و تبعیت از امام راحل و دلبستگی به ملت مومن و انقلابی ایران شروع شد.

 

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای ویژگی‌های منحصر به فردی از جمله ایمان به خدا، عشق خدمت به ملت و دلدادگی به خط ولایت و امامت و اطاعت از ولایت‌فقیه است، تصریح کرد: نیروهای مسلح ما با داشتن اعتقاد قوی، اراده فولادین و آموزش‌های به‌روز و رسیدن به خودکفایی و پیشرفت‌های چشم‌گیر در جنگ الکترونیک و سامانه پدافند الکترونیکی و نیز دست‌یابی به تجهیزات پیشرفته نظامی، تولید مهمات هوشمند، امروزه قدرتمندترین و جوانمردترین نیروی نظامی منطقه و دنیا است که تحت فرماندهی انسانی مومن و عالم، مدیر و مدبر و شجاع هدایت و رهبری می‌شود.

 

خطیب نمازجمعه قیدار با اشاره به اینکه دشمن همیشه تلاش می‌کند فرصت مهم انتخابات را به تهدید تبدیل کند، اظهار کرد: رسانه‌های بیگانه و ضد انقلاب در انتخابات گذشته دست به توطئه‌هایی علیه ملت ایران زدند که نمونه بارز آن در انتخابات سال 88 بود که پیگیر انقلاب مخلمی در ایران بودند که موفق نشدند و در حال حاضر نیز در آستانه انتخابات امسال، فعالیت شبكه‏هاى فارسى‏ زبان خارج‏نشین آغاز شده است.

 

وی ادامه داد: «بى‌بى‌سى» فارسى به‏عنوان مهم‏ترین رسانه فارسى ‏زبان خارج از كشور و رسانه‏اى كه خطوط اصلى را براى شبكه‏هاى فارسى ‏زبان خارج‏نشین مشخص مى‏كند، بخش قابل توجهى از توانش را براى ورود و تأثیرگذارى بر مسئله انتخابات و سوءاستفاده قرار داده و قصدش تخریب چهره حاكمیت و اصل نظام، سلامت انتخابات و حتى زمینه‏سازى براى ایجاد تشنج و آشوب در انتخابات اخیر است.

 

خطیب نمازجمعه قیدار یادآور شد: یكى از اهداف‏ «بی‌بی‌سی» كه از همان سیاست مشهور و قدیمى اختلاف‏افكنى انگلیس است، تلاش براى ایجاد دوقطبى در انتخابات است. مسئله پرهیز از ایجاد فضاى دوقطبى كه قبلاً در بیانات رهبر معظم انقلاب به یكى از نامزدهاى احتمالى مطرح شده بود، دقیقاً بخش مهمى از هدف‏گذارى‏ این رسانه براى تأثیرگذارى در انتخابات دوازدهم را تشكیل مى‏دهد.

 

موسوی خاطرنشان کرد: مردم با حضور خود در انتخابات، پاسخ محكمى به یاوه‏‌گویى‏‌هاى ضدانقلاب و اربابان‌شان خواهند داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: