• شنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-2991-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پرهیز از موازی‌کاری در راه‌اندازی خانه‌ها و موسسات قرآنی


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر گفت: پرهیز از موازی‌کاری در راه‌اندازی خانه‌ها و موسسات قرآنی یکی از مولفه‌های مهم در فعالیت این مراکز است.

 

حجت‌الاسلام حسن محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: خانه‌های قرآن شهری و روستایی و موسسات قرآنی یکی از زمینه‌های مهم در گسترش فعالیت‌های قرآنی برای عموم مردم هستند.

 

وی، فعالیت موسسات گسترده‌تر از خانه‌های قرآن است، تصریح کرد: موسسات و خانه‌های قرآن بر اساس دستورالعملی که دارند، می‌توانند برنامه‌های قرآنی را اجرایی کنند که برگزاری دوره‌های حفظ، تفسیر، صورت و لحن، تجوید، آموزش قرآن برای نونهالان از جمله برنامه‌های آموزشی است که خانه‌ها و موسسات قرآنی می‌توانند برای مخاطبان خود آن‌ها را اجرا کنند.

 

این مسئول افزود: برگزاری دوره‌های تربیت مربی قرآن و تشکیل پیش‌دبستانی قرآنی و مباحث تخصصی قرآنی از جمله اقداماتی است که توسط موسسات قرآنی و در چارچوب ضوابطی که دارند برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر با اشاره به اینکه در حال حاضر 14 خانه قرآن شهری و روستایی و موسسه قرآنی در شهرستان ابهر وجود دارد، خاطرنشان کرد: گسترش و افزایش این تعداد خانه قرآن و موسسه یکی از برنامه‌های قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر در سال‌جاری است.

 

حجت‌الاسلام محمدی، پرهیز از موازی‌کاری در راه‌اندازی خانه‌ها و موسسات قرآنی را یکی از مولفه‌های مهم در فعالیت این مراکز عنوان کرد و گفت: برای جلوگیری از موازی‌کاری در راه‌اندازی خانه‌ها و موسسات قرآنی توجه به تعداد این مراکز در نواحی مختلف شهری و روستایی مورد توجه دست‌اندکاران قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: