• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-3191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

/انتخابات 96؛ حماسه‌ای دیگر در راه است/

تعیین 23 شعبه اخذ رای در شهرستان خرم‌دره


فرماندار خرم‌دره گفت: برای جمع‌آوری آرای مردم 23 شعبه اخذ رای در این شهرستان تعیین شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه تعیین تعداد و محل استقرار شعب اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهموری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ضمن تسلیت به خانواده‌های قربانیان سیل اخیر دراستان‌های آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل به اهمیت برگزاری انتخابات پیش رو در روز جمعه 29 اردیبهشت‌ماه امسال اشاره کرد و گفت: باید مجریان و برگزار کنندگان انتخابات، اجرای کامل و دقیق قوانین را مدنظر قرار دهند و بستر لازم را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو فراهم کنند.

 

وی بر رعایت قانون و اخلاق‌مداری در فرآیند انجام انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها تاکید کرد و گفت: در فرآیند انتخابات همه عوامل اجرایی، نامزدها و هواداران آن‌ها باید با رعایت قانون انتخابات در یک فضای سالم و قانونمند حماسه‌ای با شکوه در پای صندوق‌های رای خلق کنند.

 

فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی هر چه بهتر برای برگزاری انتخابات، تأکید کرد: رعایت اصل بی‌طرفی، امانت‌داری و صیانت از آرای مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه از مهم‌ترین وظایف عوامل اجرایی انتخابات است که در این راستا هیئت‌های اجرایی و نظارت باید با همکاری و تعامل همدیگر برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تلاش کنند.

 

وی با بیان اینکه افراد تائید صلاحیت شده توسط هیئت نظارت بر انتخابات و شورای نگهبان واجد شرایط برای گزینش در انتخابات هستند، اظهار کرد: مردم باید بهترین و صالح‌ترین افراد را براساس برنامه‌های نامزدها و پیشینه و عملکرد آن‌ها چه در سطح ملی انتخاب ریاست‌جمهوری و چه در شوراهای اسلامی برای چهار سال انتخاب کنند.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان خرم‌دره با اشاره به فعالیت‌های برخی کاندیداها قبل از انتشار آگهی اسامی در فضاهای مجازی نیز، تاکید کرد: همه فعالیت‌های کاندیدای شوراها رصد می‌شود و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفان خارج از قانون انتخابات برخورد خواهد شد.

 

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا در خصوص تعداد و محل استقرار شعب ثبت‌نام و اخذ رای نقطه نظرات خود را اعلام کردند که در نهایت تعداد 52 شعبه شامل 33 شعبه ثابت شهری و 18 شعبه ثابت روستایی و یک شعبه نیز به صورت سیار شهری و روستایی در سطح شهرستان مورد تصویب قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: