• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-18614-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان خبر داد:

اعزام 670 مستمری‌بگیر به مشهد مقدس در سال گذشته


مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان از اعزام 670 نفر از مستمری‌بگیران به مشهد مقدس در طول پارسال خبر داد.

 

مسعود علیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، تاکید بر اینکه امسال تعداد بیشتری از مستمری‌بگیران در قالب طرح کرامت رضوی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد، اظهار کرد: در پی آن هستیم که همه مستمری‌بگیران و بازنشسته‌های اداره‌کل تامین‌اجتماعی به مشهد مقدس اعزام شوند؛ چرا که برخی از این افراد کسانی هستند که تاکنون به مشهد مقدس سفر نکرده‌اند و طرح کرامت رضوی می‌تواند فرصت مناسبی برای این قشر باشد.

 

این مسئول ادامه داد: سازمان تامین‌اجتماعی و به تبع آن ادارات‌کل در حوزه فرهنگی و اجتماعی برنامه‌های راهبردی و عملیاتی شاخصی دارد و خوشبختانه معاونت فرهنگی و اجتماعی از واحدهای فعال و پویا به‌شمار می‌رود.

 

وی افزود: اعزام بازنشستگان تامین‌اجتماعی به مشهد مقدس و اجرای طرح کرامت رضوی از برنامه‌های فرهنگی موفق اداره‌کل تامین‌اجتماعی است و تا به امروز الگوی خوبی برای سایر دستگاه‌ها بوده است؛ در واقع این طرح در سلامت روحی بازنشستگان تاثیر بسیار مثبتی دارد و خیر و برکات را به سازمان جاری می‌سازد.

 

علیاری خاطرنشان کرد: استان زنجان 530 هزار نفر بیمه شده دارد که سلامت روحی آن‌ها تاثیر به‌سزایی در رضایت خاطر بخشی از جمعیت جامعه دارد. علاوه بر این هرچه چتر تامین‌اجتماعی گسترده‌تر باشد و افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهد، به همان اندازه رو به توسعه و پیشرفت خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: