• دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-3391-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

راه‌های روستایی ماه‌نشان ارتقا می‌یابد


رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ماه‌نشان بر ارتقای راه‌های روستایی این شهرستان تاکید کرد و این مهم را یکی از اولویت‌های این اداره در سال جدید برشمرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدجلال خلیلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اولویت‌های برنامه‌های این اداره در سال‌جاری، گفت: تیغ‌زنی راه‌های روستایی بخش مركزی و بخش انگوران، حذف نقاط حادثه‌خیز در محورهای كیلومتر 25 محور ماه‌نشان ـ نیك‌پی (روستای ملك باغی) و كیلومتر 21 ماه‌نشان نیك‌پی (محل احداث گابیون) نیز در دستور کار قرار دارد.

 

وی افزود: تكمیل علائم و تابلوهای محور ماه‌نشان پری، محور ساری‌كند، اورجك، قلعه، كلیسا، خیرآباد، بایچه‌باغ، راه روستایی قلعه‌جوق سیاه‌منصور و راه روستایی دوزكند اغل‌بیگ نیز از جمله برنامه‌هایی است که امسال توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ماه‌نشان پیگیری می‌شود.

 

خلیلی با بیان اینکه اجرای روكش آسفالت و احیای خط كشی راه‌های اصلی و فرعی، از دیگر اولویت‌های این اداره در سال جدید است، تصریح کرد: پس از اتمام عملیات تیغ‌زنی راه‌های روستایی، احیای كانال‌ها و قنوها و اصلاح شانه‌ راه‌های آسفالتی نیز آغاز خواهد شد.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ماه‌نشان، خاطرنشان کرد: لكه‌گیری آسفالت در محورهای اصلی، فرعی و روستایی حوزه شهرستان ماه‌نشان و مرمت و تعمیرات پل‌ها و ابنیه فنی این شهرستان نیز در دستور کار سال جدید قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: