• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-1788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

نیازمند پوست‌اندازی و نگاه جدید در استان هستیم


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه منکر بی‌توجهی در برخی از حوزه‌ها نیستیم، گفت: امروز نیازمند پوست‌اندازی و نگاه جدید در استان هستیم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدبیوک موسوی در نشست با رؤسای و نواب‌رئیس هیئت‌های ورزشی استان زنجان ضمن قدردانی از افتخاراتی که تا به امروز جامعه ورزشی استان کسب کرده‌اند، افزود: با توجه به افتخاراتی که تا به امروز به دست آمده، معتقدیم نتوانسته‌ایم حقی را که بر گردن جامعه ورزشی استان است، ادا کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه باید به دنبال راهکارهایی برای برون‌رفت از مشکلاتی که پیش روی ماست، باشیم، تصریح کرد: نباید صرفا در انتظار کمک‌های دولتی برای حل مشکلات ورزش زنجان باشیم، لذا معتقدیم امروز نیازمند پوست‌اندازی و نگاه جدید در استان هستیم، به همین خاطر باید به دنبال اتخاذ روش‌های جدید در حوزه ورزش برای برون‌رفت از مشکلاتی که این حوزه با آن دست به گریبان است، باشیم.

 

این مسئول با اشاره به اینکه همه باید در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنند، پای کار آمده و کمک‌حال ورزش استان باشند، اظهار کرد: نباید نگاه‌مان به جیب یکدیگر باشد، هر کس باید در محدوده خود به دنبال کسب درآمدهای جدید باشد. بی‌تردید اگر نگاه‌مان به مقوله ورزش عوض شده و به این حوزه به‌عنوان یک صنعت نگاه کنیم، برون‌رفت از مشکلات غیرممکن نخواهد بود.

 

موسوی با تاکید بر اینکه هرگونه تغییر و تحول در ورزش قهرمانی و همگانی مستلزم برنامه‌ریزی با نگاه ملی و بین‌المللی است، ادامه داد: متاسفانه در مباحث مدیریتی ضعیف عمل می‌کنیم، لذا باید راه جذب بخش خصوصی در حوزه ورزش را بلد باشیم و بی‌تردید اگر بخش خصوصی شرایط را مهیا ببیند، در این بخش ورود پیدا می‌کند.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه دولت وظیفه دارد در مورد زیرساخت‌ها کمک کند، تصریح کرد: مدیر در هر حوزه‌ای که باشد، باید به دنبال احقاق حق و حقوق استان در مرکز باشد و زمانی عملکرد یک مدیر موفق خواهد بود که بتواند با مدیریت خود در جامعه امیدآفرینی کند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه باید همانند استان‌های هم‌جوار بتوانیم از کمک‌های دولتی برای ایجاد زیرساخت‌های ورزشی استفاده کنیم، افزود: بدون شک، حوزه ورزش عهده‌دار سلامتی جمعیتی بالغ بر یک میلیون و 80 هزار نفر در استان است، لذا باید در بخش ورزش همگانی بتوانیم همه ظرفیت‌ها را فراهم کنیم؛ چرا که رشد ورزش همگانی منتج به توسعه ورزش قهرمانی خواهد شد.

 

علی جوان با اشاره به اینکه در حال حاضر 50 هزار بیمه شده ورزشی در استان زنجان داریم، ادامه داد: این میزان فقط 5 درصد از جمعیت استان را تحت پوشش قرار می‌دهد که به مراتب کمتر از میانگین کشوری است.

 

وی با بیان اینکه دولت باید کمک کند تا بتوانیم زیرساخت‌های ورزشی را در استان آماده کنیم، خاطرنشان کرد: ورزش به لحاظ چالش‌های اجتماعی می‌تواند معجزه‌گر باشد، از این رو باید تلاش کنیم تا بخش خصوصی راغب به حضور و مهم‌تر از همه، سرمایه‌گذاری جدی در حوزه ورزش باشد.

 

به گزارش ایسنا، در ادامه این نشست، برخی از رؤسای هیئت‌های ورزشی به بیان مشکلات ورزش استان پرداختند. همچنین در پایان این جلسه از رؤسا و نواب‌رئیس هیئت‌های ورزشی استان تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: