• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 961-4191-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

انسداد ورودی‌های غیرمجاز در آزادراه، اولویت حوزه زنجانرود


رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجانرود گفت: از جمله اولویت‌های راهداری این اداره در سال جدید انسداد ورودی‌های غیرمجاز در آزادراه زنجان ـ تبریز و نصب تابلوهای آگاهی دهنده این موضوع است.

 

علی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به برخی اولویت‌های راهداری در زنجانرود، افزود: شانه‌سازی محورهای مواصلاتی و گابیون‌بندی کنار پل‌ها و نواحی با شیب شیروانی زیاد در کنار ترانشه‌برداری نقاط پرحادثه جهت تامین دید کافی و تعمیرات حفاظ و نرده پل‌ها و گاردیل‌های آزادراه زنجان ـ تبریز حوزه استحفاظی زنجان جزو اقداماتی است که در دستور کار قرار داد.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجانرود خاطرنشان کرد: در سال جدید سعی بر این است جهت تردد امن خودروهای سواری، ایمن‌سازی ورودی و خروجی مجتمع‌های خدماتی رفاهی و بازدید و ساماندهی مجتمع جزو اولویت‌های کاری قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه لکه‌گیری، درزگیری و بهسازی روکش محورهای مواصلاتی زنجانرود طبق روال معمول انجام می‌گیرد، تصریح کرد: در زمینه رفع نقاط حادثه‌خیز نیز برنامه‌هایی مدون شده است تا ترانشه‌برداری نقاط پرحادثه جهت تامین دید کافی و تعمیرات حفاظ و نرده پل‌ها و گاردیل‌های این محور صورت گیرد.

 

یوسفی با اشاره به شن‌ریزی پارکینگ‌های محور ترانزیت، گفت: ایجاد پارکینگ در محورهای فاقد شانه کافی علی‌الخصوص محور قره‌بوته و ایجاد رمپل کناری درآزادراه زنجان ـ تبریز در بخش‌های تازه روکش شده نیز جزو اقداماتی است که امسال توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجانرود پیگیری و اقدام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: