• شنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب تاکید کرد:

ضرورت احداث پل زیرگذر در روستاهای قلعه حسینیه و نصیرآباد خرم‌دره


مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب گفت: به علت واقع شدن روستاهای نصیرآباد و قلعه حسینیه در کنار ریل راه‌آهن، احداث پل زیرگذر در این دو روستا ضروری است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی خدایی در بازدید از ایستگاه راه‌آهن خرم‌دره و امکانات آن و نیز محل‌های پیشنهادی احداث پل زیرگذر جهت حل مشکلات ایستگاه راه‌آهن، از جمله تهیه و نصب تابلو در محل ورودی ایستگاه از طرف شهرستان و نیز سردرب ساختمان و ایجاد یک فروشگاه یا بوفه در محل ایستگاه قول مساعد داد.

 

وی در ادامه بازدید میدانی، با حضور در محل‌های پیشنهادی احداث پل زیرگذر روستاهای قلعه‌حسینیه و نصیرآباد این شهرستان، گفت: روستاهای قلعه‌حسینه و نصیرآباد خرم‌دره در کنار خط راه‌آهن سراسری تبریز ـ قزوین قرار دارد و به منظور جلوگیری از حوادث جانی و مالی مردم این روستاها به خصوص کشاورزان و دامداران احداث این پل‌ها ضروری است.

 

مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب، تسهیل در عبور و مرور مردم از خطوط راه‌آهن را یکی از اولویت‌های شرکت راه‌آهن عنوان کرد و یادآور شد: مردم برخی مناطق از جمله اهالی روستاهای قلعه‌حسینیه و نصیرآباد خرم‌دره برای انجام کارهای روزمره خود مجبور به رفت و آمد از بین خطوط ریلی هستند که مطالعه و احداث پل در این مناطق ضرورت دارد.

 

در ادامه این بازدید نیز فرماندار خرم‌دره با تاکید بر ضرورت حل مشکلات ایستگاه راه‌آهن و نیز احداث دو پل زیرگذر در روستاهای قلعه‌حسینیه و نصیرآباد شهرستان خرم‌دره، ابراز امیدواری کرد با همکاری مسئولان شهرستان، شهرداری، بخشداری، دهیاری و شورای اسلامی و اهالی روستاهای مذکور در واگذاری زمین‌های اطراف ریل راه‌آهن روند احداث پل‌های زیر گذر ماشین‌رو با شتاب بیشتری انجام شود.

 

حجت محمدی، ساخت زیرگذر را از مهم‌ترین مطالبات مردم و کشاورزان در روستاهای قلعه‌حسینیه و نصیرآباد عنوان کرد و برای حل مشکلات ایستگاه راه‌آهن خرم‌دره و نیز احداث زیرگذر در این دو روستا اعلام همکاری کرد.

 

در این بازدید، محل پیشنهادی ایجاد پل‌های زیرگذر مورد ارزیابی قرار گرفت و مقرر شد تا یک ماه آینده با توجه به درخواست دهیاران و شورای اسلامی روستاهای مذکور زمین‌های اطراف کنار خط آهن از سوی اهالی آزادسازی و برای تسریع در روند امور مکاتبات لازم از سوی شهرستان با اداره‌کل راه‌آهن صورت پذیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: