• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-3384-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان:

با اجرای برندینگ، رقابت جای انحصار را می‌گیرد


مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: اجرای طرح برندینگ سبب جانشینی وضعیت رقابتی به انحصار خواهد شد.

 

محمود آقامحمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به برندینگ جایگاه‌‌های عرضه سوخت، اظهار کرد: جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و CNG تحت پوشش برند و در قالب شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع فرآورده نفتی و CNG به فعالیت خود ادامه می‌دهند و به جای راه‌اندازی پمپ بنزین‌های جداگانه که هر یک در مالکیت یک مالکیت حقیقی قرار دارند، برندهایی برای جایگاه‌های عرضه سوخت تشکیل و هر یک تعدادی از این جایگاه‌ها را زیر پوشش قرار خواهد داد.

 

این مسئول ادامه داد: شرکت صاحب صلاحیت یا برند می‌تواند از طریق احداث جایگاه‌های جدید، خرید جایگاه‌های موجود و یا فراهم آوردن خدمات مورد نظر در جایگاه‌های موجود بدون اصرار بر تجمع مالکیت به فعالیت بپردازند.

 

وی افزود: شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع فرآورد‌های نفتی و CNG برند وظیفه خرید و حمل سوخت از محل انبارهای اصلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و توزیع به موقع آن در جایگاه‌های تحت پوشش و نیز مسئولیت کمیت و کیفیت عرضه این فرآورده‌ها را در همه جایگاه‌های تحت پوشش با رعایت استانداردهای مشخص شده بر عهده دارند.

 

آقامحمدیان با اشاره به اهداف این برندینگ، خاطرنشان کرد: هدف اصلی این راه‌اندازی شرکت صاحب صلاحیت یا برند ارتقای رفاه و ایمنی و افزایش کیفیت خدمات قابل ارائه به مصرف‌کنندگان و نیز بهبود کارآیی سازمان و روش‌های توزیع سوخت و برنامه‌های راهبردی شرکت ملی پخش با رویکرد جدید کسب و کار است.

 

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، یادآور شد: از دیگر مزیت‌های این طرح، افزایش نظارت و کاهش تصدی‌گرها و در مجموع جایگزین شدن رقابت به جای انحصار و نیز تقویت بخش خصوصی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: