• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-2485-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در خانه ملت:

اشتغال، بحث اصلی کشور است


نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بحث اصلی کشور اشتغال است، بیان کرد: همه مسئولان باید در این راستا حرکت کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد عزیزی شامگاه دیروز در جمع مردم خرم‌دره با بیان اینکه خدمات زیادی بعد از انقلاب در کشور در همه دولت‌ها انجام شده است، اظهار کرد: خدمات صورت گرفته باید به مردم اطلاع‌رسانی شود.

 

وی با اشاره به اینکه ضرورت اطلاع‌رسانی خدمات صورت گرفته توسط مسئولان از تاکیدات امام راحل است، تصریح کرد: بیان خدمات مدیران موجب می‌شود مردم امیدوار شوند.

 

این مسئول با اشاره به انتخابات پیش رو در کشور، عنوان کرد: نکته مهمی که در این انتخابات حائز اهمیت است، حفط وحدت بوده که خوشبختانه وحدت در منطقه حاکم است .

 

وی با اشاره به اینکه استارت توسعه شرکت مینو خرم‌دره زده شده است، تصریح کرد: اگر مینو به روزهای اوج فعالیت خود بازگردد، بخش عمده‌ای از مشکل بیکاری شهرستان خرم‌دره مرتفع خواهد شد .

 

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر بحث اصلی کشور اشتغال است، بیان کرد: همه مسئولان باید در این راستا حرکت کنند .

 

وی با اشاره به اینکه توسعه شرکت پارس حیات نیز کلید خورد، عنوان کرد: حدود 300 میلیون دلار توسعه مجدد در این شرکت صورت می‌گیرد که اشتغال بیش از 800 نفر را به دنبال دارد .

 

این مسئول با اشاره به اینکه طرح توسعه شرکت توتون صنعت سلطانیه نیز امسال محقق می‌شود، اظهار کرد: با تحقق طرح توسعه این شرکت طی سال‌های آینده دو هزار نیرو جذب خواهد کرد .

 

عزیزی با اشاره به مهم‌ترین خواسته‌های مردم شهرستان خرم‌دره از مسئولان استانی، خاطر‌نشان کرد: از مهم‌ترین این خواسته‌ها می‌توان به توسعه بیمارستان خرم‌دره و افزایش تخت‌‌های بیمارستانی این مرکز، احداث میدان ورودی شهر خرم‌دره از سمت غرب، بهسازی و توسعه ایستگاه راه‌آهن خرم‌دره و ایجاد محور ارتباطی خرم‌دره به شمال کشور اشاره کرد.

 

در ادامه این جلسه نیز فرماندار خرم‌دره از شهرستان‌های ابهر و خرم‌دره به‌عنوان فرزند خلف استان یاد کرد و افزود: توسعه استان زنجان در گرو توسعه این دو شهرستان است.

 

حجت محمدی با اشاره به اینکه شهرستان خرم‌دره به دلیل عبور خطوط لوله و گاز شمال‌غرب از شهرستان، برخورداری از موقعیت جغرافیایی مناسب، قرارگیری در مسیر جاده ترانزیت و داشتن مردم خون‌گرم از پتانسیل بالایی برای توسعه برخوردار است، تاکید کرد: شهرستان خرم‌دره دروازه ورود به شمال‌غرب کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: