• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-3085-5
  • خبرنگار : 28003
  • منبع خبر : ----

استاد دانشگاه زنجان‎:‎

کاندیداها از توجه به حواشی خودداری کنند


استاد دانشگاه زنجان گفت: کاندیداها در ایام تبلیغات باید به موضوعات مرتبط با این ایام پرداخته و از توجه به ‏حواشی خودداری کنند .

 

محسن افشارچی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: یکی از مواردی که برخی اوقات در تبلیغات و ‏مناظره‌ها مشاهده می‌شود، این است که با توجه به لحن صحبت‌ها ببیننده احساس می‌کند که بین برخی ‏کاندیداها قدرت‌طلبی وجود دارد و این حس به هیچ وجه نباید در جامعه به وجود آید .

 

وی با اشاره به اینکه چنین رفتارهایی در گام نخست به نظام ضربه وارد می‌کند، تصریح کرد: نحوه برخی تبلیغات ‏باعث می‌شود که احساسات بر منطق غلبه کند و این موضوع در انتخابات درست نیست، بلکه رای‌دهندگان باید با ‏منطق و بررسی برنامه‌های ارائه شده از سوی کاندیداها، فرد مورد‌ نظر را انتخاب کنند .

 

این فعال سیاسی اظهار کرد: متاسفانه برخی رفتارها در درازمدت نتایج خوبی برای کشور ندارد و این نکته باید مدنظر ‏کاندیداها قرار گیرد؛ از این‌رو این افراد و ستادهای انتخاباتی‌شان باید توجه داشته باشند که باید آگاهی مردم را از راه ‏درست بالا برد و با برخی رفتارهای احساسی نباید به‌دنبال جذب رای بود .

 

افشارچی با اشاره به اینکه اگر کشوری خواهان توسعه همه‌جانبه است، باید ارزش‌هاسی سیاسی خود را حفظ ‏کند، خاطرنشان‌ کرد: چیزی که باعث اقتدار کشور می‌شود، اقتدار مردمی است و نمود این امر را می‌توان در حضور ‏مردم در پای صندوق‌های رای دید. هر کشوری که پایگاه مردمی نداشته توسط قدرت‌های بزرگ بلعیده شده و این ‏نکته باید مدنظر قرار گیرد .

 

وی ادامه داد: رای هر ایرانی سنگری در برابر دشمنان است و امیدواریم در 29 اردیبهشت‌ماه شاهد حضور پرشور مردم ‏در پای صندوق‌های رای و انتخاب اصلح‌ترین فرد از سوی آن‌ها باشیم و باری دیگر اقتدار کشورمان را به رخ جهانیان ‏بکشیم.‏


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: