• پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-888-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی:

بدون حامی مالی، برنامه‌ها محقق نمی‌شود


رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی تاکید کرد: بحث حامی مالی یکی از دغدغه‌های مهم هیئت‌های ورزشی است و باید رفع شود؛ چرا که بدون حامی مالی، برنامه‌ها محقق نمی‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رضا حیدری در مجمع سالیانه هیئت کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان زنجان با بیان اینکه باید شرایطی فراهم شود که هیئت‌های ورزشی به‌عنوان بازوان توانمند فدراسیون، در حوزه مالی با دغدغه کم‌تری مواجه شوند، افزود: امیدواریم امسال روندی را شاهد باشیم که هیئت‌های ورزشی بتوانند با دغدغه کم‌تری نسبت به تحقق برنامه‌های خود اقدام کنند.

 

وی با یادآوری اینکه خوشبختانه امروز علی‌رغم وقفه دو ساله‌ای که در فعالیت این فدراسیون شاهد بودیم، اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است، تصریح کرد: رسالت اصلی این فدراسیون، تداوم مسیر پیشرفت و توسعه‌ای است که تا به امروز در این زمینه موفق عمل کرده‌ایم که در همین راستا قرار است شاهد افتتاح دفتر جهانی کونگ‌فو در ایران با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان باشیم.

 

این مسئول با اشاره به برگزاری دومین دوره مجمع آسیایی و نخستین مجمع جهانی کونگ‌فو به همت فدراسیون در ایران، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در مشهد انجام شده است. همچنین مهرماه امسال ورزشکاران کشور به مسابقات کونگ‌فو بین‌المللی اعزام می‌شوند.

 

رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی با بیان اینکه پارسال 43 هزار کونگ‌فوکار بیمه بودند که این میزان افزایش 12 هزار نفری را نشان می‌دهد، افزود: هم‌اکنون 55 هزار کونگ‌فوکار در کشور بیمه ورزشی هستند، اما لیستی که استان‌ها اعلام کرده‌اند با آمار فدراسیون پزشکی ورزشی و هیئت‌ها متفاوت است، به همین خاطر درخواست تجدید نظر داده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: