• جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-1088-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

در رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی نوجوانان کشور؛

دو ورزشکار زنجانی صاحب نشان برنز شدند


دو ورزشکار زنجانی موفق به کسب مدال برنز در رقابت‌‌های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور شدند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، روز نخست رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی جوانان پسر کشور که با حضور 145 ورزشکار در قالب 32 تیم از استان‌های سراسر کشور از 14 اردیبهشت در شهر سنندج آغاز شده بود، با معرفی نفرات برتر در ماده‌های مختلف به پایان رسید.

 

در ماده 100 متر، بهمن کریمی از زنجان توانست با ثبت زمان 11 ثانیه و 23 صدم‌ثانیه و تنها با اختلاف 5 صدم‌ثانیه نسبت به نفر دوم در جایگاه سوم این ماده قرار گرفته و مدال برنز را از آن خود کند. محمدرضا فریدی از قم با زمان 10 ثانیه و 96 صدم‌ثانیه بر سکوی نخست ایستاد و مصطفی عساکره از خوزستان نیز با زمان 11 ثانیه و 18 صدم‌ثانیه جایگاه دومی را به دست آورد.

 

در ماده پرش ارتفاع نیز حسین سلطانی یکی دیگر از ورزشکاران زنجانی حاضر در این رقابت‌ها توانست با ثبت رکورد یک متر و 80 سانتی‌متر و تنها با اختلاف 10 سانتی‌متر نسبت به نفر دوم و 15 سانتی‌متر نسبت نفر اول در جایگاه سوم ایستاده و دومین مدال برنز را برای کاروان ورزشی زنجان به ارمغان بیاورد. در این ماده، محمد اختیارآبادی از خراسان‌رضوی با یک متر و 95 سانتی‌متر اول شد و جواد اخلاقی از مازندران با یک متر و 90 سانتی‌متر در جایگاه دوم ایستاد.

 

به گزارش ایسنا، رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی جوانان پسر کشور علاوه بر دو ماده‌ای که زنجانی‌ها در آن موفق ظاهر شدند، در ماده‌های 10 کیلومتر پیاده‌روی، پرتاب وزنه، 110 متر با مانع، 1500 متر، 5 هزار متر، 400 متر و پرش طول برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: