• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-13014-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل استاندارد استان زنجان:

تجهیزات بازی پارک‌های زنجان، استانداردسازی نشده‌ است


مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: تاکنون تجهیزات موجود در پارک‌های زنجان استانداردسازی نشده است.

 

داوود کارگرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: تاکنون تجهیزات موجود در پارک‌های زنجان، مجوز لازم را از اداره‌کل استاندارد استان زنجان، جهت بهره‌برداری دریافت نکرده است.

 

این مسئول ادامه داد: با همکاری شهرداری زنجان طی سال 95، عمده تجهیزات زمین بازی موجود در پارک‌ها، تعویض و یا اصلاح شده و مراحل نصب و بهره‌برداری از تجهیزات فوق نیز با حضور شرکت‌های بازرسی ذی‌صلاح مورد بازرسی و نظارت قرار خواهد گرفت و پس از تأييد همه مراحل (ساخت، نصب و بهره‌برداری) نسبت به صدور مجوز بهره‌برداری از تجهیزات بازی موجود در پارک‌ها اقدام خواهد شد.

 

وی افزود: موضوع استانداردسازی تجهیزات بازی پارک‌ها و تجهیز شهربازی‌ها به ترتیب، طی سال‌های 85 و 87 اجرایی شده و تاکنون بازرسی و نظارت بر وسایل بازی از سوی کارشناسان ذی‌صلاح به صورت مستمر ادامه دارد.

 

کارگرزاده خاطرنشان کرد: در راستای استانداردسازی کالاهای تولیدی در استان زنجان، در طول سال گذشته، تعداد 60 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تعداد 10 پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی در حوزه‌های مختلف صادر شده است.

 

مدیرکل استاندارد استان زنجان یادآور شد: در همین مدت، تعداد 75 پروانه استاندارد کاربرد علامت استاندارد اجباری تمدید، 24 پروانه تعلیق و 54 پروانه نیز ابطال شده است. توليدکنندگان و عرضه‌کنندگان اقلامی که اجرای استاندارد آن‌ها به موجب قانون اجباری اعلام می‌شود، موظف‌اند محصولات خود را مطابق با استاندارد ملی مربوطه توليد و عرضه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: