• پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-1686-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات مناظره دانشجویان؛

مناظره ششم در زنجان به ایستگاه پایانی نزدیک شد


با نزدیک شدن به مرحله یک‌چهارم نهایی مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان، هشت تیم راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، با نزدیک شدن به برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان، فردا (22 اردیبهشت‌ماه) هشت تیم برای راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی با هم به مناظره خواهند پرداخت.

 

از فردا هشت تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها که قرار است به میزبانی سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار شود، از ساعت 9.30 صبح باهم مناظره خواهند کرد تا پس از رقابت چند ساعته، نفرات راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی مرحله استانی این رقابت‌ها مشخص شود.

 

در این مرحله از رقابت‌ها، تیم‌های اسراء با بینش، اندیشه با پژواک و شهید چمران با کانون‌های دانشگاه آزاد با هم مصاف خواهند کرد و آخرین مناظره مرحله یک‌چهارم نهایی نیز ما بین تیم‌های کتامین و دیازپام (که بیشترین امتیاز را در بین تیم‌های بازنده دور قبل به دست آورده است) به انجام خواهد رسید.

 

به گزارش ایسنا، دور مقدماتی این مسابقات با حضور 25 تیم برگزار شد. داوران مرحله یک‌چهارم نهایی ترکیبی از اساتید برجسته دانشگاه زنجان، دانشگاه آزاد و دانشگاه علوم‌پزشکی خواهند بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: