• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 962-4591-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

اجرای فاز دوم طرح هادی در روستای کپز شهرستان ماه‌نشان


رئیس بنیاد مسکن ماه‌نشان گفت: فاز دوم طرح هادی روستای کپز از توابع دندی با اعتباری بالغ بر یک ‏میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال در حال اجرا است.

 

سیدمحمد موسوی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه روستای کپز ۷۰ خانوار و ۲۵۰ نفر ‏جمعیت دارد و در شش کیلومتری شهر دندی واقع است، اظهار کرد: پرداخت قیر یارانه‌ای و اجرای‏‏ ۳۰۰۰ مترمربع آسفالت از محل تفاهم‌نامه مشترک دهیاری و بنیاد مسکن شهرستان ماه‌نشان از ‏برنامه‌هایی است که در فاز دوم طرح هادی در روستای کپز اجرایی می‌شود.

 

این مسئول ادامه داد: اجرای ۱۵۰۰ مترمربع رگلاژ، کمپکت و زیرسازی معابر با اعتباری بالغ بر ۲۷۰ ‏ میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری و ادامه جدول‌گذاری معابر که با اعتباری بالغ بر یک میلیون و 600 ‏هزار ریال انجام می‌شود، از دیگر اقداماتی است که طی فاز دوم طرح هادی روستای مذکور اجرایی ‏می‌شود.

 

وی افزود: ماه‌نشان ۱۲۵ روستا دارد که طرح هادی برای ۱۰۱ روستای بالای ۲۰ خانوار آن تهیه شده و ‏امسال آسفالت‌ریزی معابر روستاهای ایلی بلاغ، قره باتلاق، انگوران، دوزکند، حسن‌آباد چایکند و کپز با ‏مشارکت دهیاری‌ها و با اعتباری بالغ بر به 7 میلیارد ریال انجام خواهد شد.

 

موسوی خاطرنشان کرد: در سطح کشور، اولین روستایی که در آن مشارکت مردمی شکل گرفت، ‏روستای لیلان واقع در منطقه ماه‌نشان بود؛ در واقع مردم این روستا در اجرای طرح هادی و ‏مشارکت‌های مردمی اولین نفراتی بودند که بنیاد مسکن را در آسفالت‌ریزی و جدول‌گذاری یاری کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: